Рівнянам показали унікальну танго-виставу

Як чоловіки борються за жінку та  чим може закінчитись суперництво двох красунь, побачили рівняни у виставі «Танго-бар». Головні герої зіграли її без жодного слова. На сцені була лише лексика танцю. Любов, пристрасть, ревнощі і навіть смерть. Увесь коловорот відносин чоловіків і жінок відбувався у ритмі танго.  В Україні вже були сюжетні  танцювальні вистави, однак «Танго-бар» - унікальна, переконує режисер-постановник Роман Гриценюк. Вона стала одним із перших дійств, які відбулися у новому концерт-холі Міського будинку культури, і зібрала повен зал глядачів.

Над виставою «Танго-бар» працювали упродовж двох років. Драму стосунків на сцені показував танцювальний клуб «Флеш». Більшість його учасників – це студенти РДГУ. Вони й перевтілювалися у леді та джентльменів, гаучо із селян із танго-бару, де розкриваються таємниці взаємин чоловіків і жінок.

- З’ясування стосунків між чоловіками, конкуренція жінок, помста, кровопролиття… Увесь цей сюжет навіяний музикою. До речі, під час роботи над постановкою її концепція змінювалася декілька разів. Тим часом унікальність вистави полягає якраз у її форматі – дійство відбувається саме в танго-барі. Такого ще не робили, - розповідає режисер-постановник, викладач кафедри хореографії РДГУ, президент Спілки спортивного танцю Рівненської області, суддя Вищої категорії Роман Гриценюк.  – У «Танго-барі» є момент, коли танцюють лише чоловіки. Це уособлює їх боротьбу за жінку. Власне, за історією, танго спочатку танцювали лише чоловіки. Жінка з’являється вже пізніше. Але були часи, коли танго танцювали тільки жінки – під час війни партнерів просто не було.

Сьогодні Роман Гриценюк та танцювальний клуб «Флеш» готують нову постановку. Проте що це буде, поки що тримають у таємниці.