Рівненська ОДА підключилася до системи електронних закупівель

На колегії Рівненської ОДА оцінили райони за рівнем соціально-економічного розвитку у третьому кварталі. 

Окрім того, перший заступник голови ОДА Юрія Приварський повідомив, що на сьогодні усі структурні підрозділи ОДА, РДА та міськвиконкоми підключилися до системи електронних закупівель:

"В цілому на сайті системи зареєстровано 114 тендерних закупівель, які проводять бюджетні установи області, на загальну суму понад 11 мільйонів гривень. Найбільше таких установ у Березнівському, Здолбунівському, Володимирецькому та Дубенському районах" 

Тож Віталій Чугунніков доручив керівникам районів активізувати роботу у цьому напрямку, аби усі установи до кінця року були підключені до цієї системи.

«Усі публічні кошти повинні розподілятися прозоро та відкрито. Таким чином ми усунемо корупційну складову у використанні бюджетних грошей, а громадськість матиме змогу контролювати фінансові процедури. Проте, аби система «ProZorro» якісно впроваджувалася в області, потрібно навчити людей, як проводити закупівлі в електронній системі. Не повинно бути так, що є система, але вона не працює», - зазначив Віталій Чугунніков.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.