Рівненський рятувальник виборов дві медалі на змаганнях силачів

31 жовтня в Луцьку відбувся Чемпіонат Західної України WPA з пауерліфтингу. У змаганнях майстрів штанги взяли участь понад сто спортсменів різних вікових категорій із західних областей нашої країни. Серед них були члени збірної команди та неодноразові чемпіони України з цього виду спорту.

За підсумками Чемпіонату, у ваговій категорії 125 кг перші місця у двох видах нормативів із результатом 245 кг виборов рівнянин Ігор Головко, майор служби цивільного захисту, начальник Служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС у Рівненській області. На цих змаганнях він підтвердив звання майстру спорту, яке завоював на Чемпіонаті України у березні цього року.

За словами Ігоря Головка, пауерліфтингом він займається лише півтора року. Проте цей вид силових вправ дуже зацікавив його. «Спорт у системі ДСНС – це одна з форм підготовки рятувальників до виконання їхніх службових обов’язків. Щодня працівникам Служби порятунку «101» доводиться вирішувати завдання різного характеру, де необхідні сила, витривалість і швидкість», – зауважив переможець Чемпіонату майор служби цивільного захисту Ігор Головко.

У свою чергу, начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області Сергій Крук, привітавши колегу з новим спортивним досягненням, відзначив, що керівництво Державної служби України з надзвичайних ситуацій постійно сприяє участі рятувальників у різних спортивних заходах, адже це дозволяє підвищувати рівень фізичної підготовки особового складу, а також популяризувати Службу порятунку «101» серед наших громадян.

Про це повідомили з ГУ ДСНС України у Рівненській області 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.