Начальник СБУ Рівненщини приховує інформацію про люстрованого попередника

Начальник управління СБУ в Рівненській області Василь Бедрій приховує інформацію про люстрованого попередника Валерія Мечкала. Про це пише керівник ГО "Антикорупційний моніторинг" Юрій Дюг:

А чого ви дивуєтесь, що Корбана затримували 500 СБУшників? Ми в ГО Антикорупційний моніторинг вже нічому не дивуємося. Почитайте, наприклад, відповідь новопризначеного начальника управління СБУ в Рівненській області Василя Бедрія. Полковник стверджує, що біографія його попередника Валерія Мечкала - це інформація з обмеженим доступом (конфіденційна інформація про особу).

"Вотетаповорот". От що буває коли високопосадовці інфіковані вірусом "все приховати", бачили тільки палітурку від законів і не знають, що є Google. Василь Васильович, щоб Ви знали біографія вашого засекречено і люстрованого попередника є в публічному доступі скрізь. Ви не знали?... Аяй яй.
Ознайомтесь, будь ласка, ми не такі скупі на інформацію як Ви: 

"Мечкало Валерій Андрійович - народився 11 квітня 1960 року в с.Осова Дубровицького району Рівненської області. Українець. 
У 1982 році після закінчення Рівненського державного педагогічного інституту працював вчителем фізики у ЗОШ №1 м.Рівне.
1982-1984 роки проходив строкову військову службу в Збройних Силах.
На військовій службі в органах державної безпеки з 1986 року.
З 1986 по серпень 2013 року проходив службу на оперативних та керівних посадах в Управлінні СБ України в Рівненській області.
З 2006 року перебував на посадах заступника та першого заступника начальника Управління.
В грудні 2013 року звільнений в запас Служби безпеки України.
13 жовтня 2014 року Указом Президента України № 804/2014 призначений на посаду начальника Управління служби безпеки України в Рівненській області. 23 червня 2015 року - звільнений з посади. 

Але Василь Васильович приховує інформацію, отже, є що приховувати.