До Рівного завітали "Маски-шоу", щоб лікувати людей сміхом

У Рівне завітав легендарний український колектив "Маски-шоу". Він у незмінному складі виступає вже тридцять років. Місяць тому "Маски-шоу" потрапили в Книгу рекордів України "за найтриваліший термін існування в беззмінному складі комедійного театру" .

Під час прес-конференції коміки постійно жартували, розповідали анекдоти, а Борис Барський читав вірші.

За своє існування колектив робив власне шоу та знімався у фільмах, а зараз грає у своєму театрі, що в місті Одеса. Щоб відсвяткувати тридцятиріччя, "Маски-шоу" вирішили поїхати в турне Україною. Рівне - вже тринадцяте місто, яке відвідав колектив. А всього планується  охопити 28. 

"Ми їздимо містами України та лікуємо людей сміхом",- розповів Георгій Делієв.

До Рівного колектив привіз виступ у стилі пантоміми. Обіцяють показати як нові постановки, так і добре забуті старі. Коміки запевняють, що ті фільми, які вони знімали ще в дев`яностих, актуальні і дотепер. Проте скаржаться, що зараз набагато важче обійти цензуру, до того ж, телекомпаніям простіше купити якийсь проект із іншої країни, перекласти його українською та транслювати, аніж дати гроші на вітчизняний продукт.

- Ми багато де знімались, багато де проявляли творчість, та залишили багато  відбитків своїх пальців. Іноді переглядаємо якісь шоу і бачимо, як наші жарти вкрали інші виконавці, деякі  використовують їх зараз, навіть мінімально не переробивши, - розповів Борис Барський.

Секретом свого творчого довголіття коміки вважають те, що вони абсолютно різні люди.

"Ми зовсім різні люди, слухаємо різну музику, дивимось різні фільми та сміємося з різних анекдотів. Напевно, саме це і тримає нас так довго разом", - розповів колектив.

Вже сьогодні рівняни матимуть змогу насолодитися грою акторів та їх новою програмою «Маски в кубі». Колектив запевняє, що це шоу для всієї родини, яке захочеться переглянути декілька разів.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.