На Рівненщині більше 2 тисяч учасників АТО отримали дозволи на земельні ділянки

На Рівненщині учасникам АТО надано 2310 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею більше 300 гектарів.

Учасники АТО планують використовувати землю під будівництво 1506 ділянок площею 142,2 гектари, для ведення садівництва 658 ділянок площею 68,8 гектари і 146 земельних ділянок площею 98,2 гектарів – для ведення особистого селянського господарства.

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 4304 захисника Вітчизни. Найбільше бажання отримати земельні ділянки учасники АТО виявили у Рівному – 1340, Рівненському – 795, Здолбунівському – 326 та 324 у Костопільському районах. Всі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни в першочерговому порядку.

Рівненські землевпорядники продовжують активно працювати над забезпеченням військовослужбовців-учасників АТО земельними ділянками. Спеціально для цих цілей в області сформовані 274 земельні масиви загальною площею 971,2 гектари земель для передачі у власність військовослужбовцям.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.