Рівненські будинки культури отримали техніку на 130 тисяч євро

Сучасні фото- та відеокамери, звукову апаратуру, монітори та навіть квадрокоптер. Техніку на 130 тисяч євро отримали два рівненські будинки культури. Проект, реалізація якого тривала не один рік, розрахований на чотири міста - польський Люблін та українські Тернопіль, Івано-Франківськ і Рівне.

Будинок культури - не лише місце, де дитина займається у класичному гуртку, а справжній осередок культури для людей різного віку. Саме тут вони можуть навчитися, наприклад, фотографувати чи знімати справжнє кіно. А для цього потрібна відповідна техніка. Саме таким твердженням керувалися люблінські спеціалісти, формуючи проект «Інвестиція в культуру. Системні заходи з метою сприяння культурній освіті». Долучили до нього і три українські міста: Івано-Франківськ, Тернопіль та Рівне.

У рамках проекту, Рівне придбало обладнання на 130 тисяч євро. Це і камери, і фотоапарати, і звукова апаратура, і ноутбуки, і навіть квадрокоптер. Обладнання розподілили поміж міським будинком культури та "Тектильником". Усього проект обійшовся у 900 тисяч євро. При чому міста-учасники оплатили лише 10 відсотків від суми, решта - кошти гранту Євросоюзу.

 Як користуватися цим обладнанням, рівнян різного віку навчатимуть на спеціальних майстер-класах, яких заплановано чотири десятки. Триватимуть навчання у Рівному упродовж листопада-грудня.

Про це повідомили з прес-служби міської ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.