Керівник продажів ЖК «Рівненська Брама»: індивідуальний підхід до кожного – основа нашого успіху

Сьогодні журналісти сайту «ВСЕ» завітали до затишного і привітного офісу. Стильно оформлене приміщення та приємна атмосфера всередині колективу налаштовували на позитивну хвилю. Головною героїнею нашого інтерв’ю стала керівник Центру продажу ЖК «Рівненська Брама» Оксана Миколаївна Нєнахова. Смілива жінка та справжній професіонал своєї справи, вона вже  більше 10 років працює на ринку нерухомості. Оксана Миколаївна зарекомендувала себе, як людина з бездоганною репутацією і лідер сильної команди.

 

- Оксано Миколаївно, для початку розкажіть, будь-ласка, про загальний стан на ринку нерухомості.

На ринку нерухомості зараз відбувається системна криза. Враховуючи те, що потенційних покупців приваблює більше первинне житло (своїм плануванням та великим метражем) кількість угод на купівлю-продаж вторинних квартир за рік упала в 3 рази. Така цінова ситуація у цьому сегменті ринку притаманна всім містам України. Первинний ринок тримає свої позиції, він лише трошки посунувся в ціні.

- А як справи з попитом на нерухомість у  нашому  місті?

В Рівному є попит на новобудови, тому і кількість пропозицій у цьому сегменті ринку з кожним роком росте. Проте, довгий час місцеві забудовники не могли визначитися з тим на яку соціальну категорію потрібно орієнтуватися. Тому сьогодні у Рівному є достатньо пропозицій як елітного, так і соціального житла.

 

- Нам відомо, що Ви нещодавно розпочали роботу з Хмельницькими забудовниками і очолили відділ продажів нового житлового комплексу «Рівненська Брама». Розкажіть в чому особливість будівництва? Чим ЖК «Рівненська Брама» буде відрізнятися від інших?

Проект ЖК «Рівненська Брама» розроблявся індивідуально для рівнян. Ми разом із забудовниками ретельно обирали район для будівництва, основним критерієм, звичайно ж, був комфорт і зручність для майбутніх мешканців. Головною особливістю нашого проекту є розвинена інфраструктура, що враховує всі потреби і побажання рівнян.

- Що ви вкладаєте в термін «розвинена інфраструктура»? Поясніть, будь-ласка, детальніше.

Разом із забудовниками ми приділили особливу увагу дитячому питанню. Безпосередньо на території житлового комплексу передбачено дитячий садок. Це допоможе батькам економити час і бути спокійними за свою дитину. Я сама мама і розумію наскільки це важливо.

Приємним бонусом також буде забезпечення безпеки і комфорту майбутніх мешканців. На території комплексу буде встановлено цілодобовий відео-нагляд за паркінгом, подвір’ям і під’їздом.

У житловому комплексі «Рівненська Брама» рівняни отримають не тільки квартиру, але й гарний під’їзд, оздоблений плиткою, ліфт, що буде підійматися з підземного паркінгу, а також багато інших, не менш важливих, переваг.

Окрім того, деякі приміщення на 1 поверсі вже придбані під супермаркет, аптеку та кав’ярню. Окрасою дитячих та спортивних майданчиків буде фонтан.

 

- Коли почалося будівництво і коли планується його завершення?

Будівництво розпочалося влітку цього року і розвивається неймовірно швидкими темпами. Здача першої черги відбудеться вже у 1 кварталі 2016 року (перший під’їзд першої секції).

- Ви є «Титульним Партнером» народного клубу «Верес». Скажіть, що спонукає Вас займатись не лише будівництвом, а й соціальними проектами?

«Рівненська Брама» є соціально відповідальною компанією. Ми дбаємо не лише про наших безпосередніх Клієнтів, але й про рівнян загалом. Будуючи житловий комплекс у одному із районів міста, ми одночасно хочемо зробити свій внесок у розвиток Рівного загалом. Наша команда є прогресивною і ми підтримуємо такі молодіжні ініціативи.

- Проект є дуже масштабним. Розкажіть, будь ласка, детальніше про Вашу цінову політику.

Ціни на етапі будівництва залежать від того в якій секції Ви хочете придбати житло. У першій секції вже побудовано 7-мий поверх, тому квартира в ній зараз коштує дешевше, ніж у другій секції, яка зараз на етапі фундаменту. Також для наших клієнтів діє гнучка система лояльності.

 

- Що саме Ви маєте на увазі згадуючи про лояльність?

До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід. Покупці мають можливість провести оплату, так, як їм зручно: помісячно або розділити платіж на декілька частин. Також допустимим є варіант, коли покупець вносить лише аванс, а основну частину коштів виплачує при здачі будинку в експлуатацію. Ми не діємо за шаблоном, з кожним покупцем обумовлюється і укладається індивідуальний договір.

Варто зазначити, що наша команда розуміє - потенційному покупцеві недостатньо побачити просто малюнок з екрану. Для всіх бажаючих ми проведемо екскурсію будівельним майданчиком, покажемо місце майбутнього будинку та розкажемо про усі особливості і тонкощі будівництва.

 Покупці також можуть звернутися до нас не тільки для купівлі приміщення, але й з питаннями ремонту та облаштуванням квартир.

 

- Куди рівняни можуть прийти, щоб їм особисто розповіли про всі ці деталі будівництва «Рівненської Брами» та надали консультацію?

Нещодавно було відкрито Центр продажу за адресою: вул.16 липня, 42. Спеціалісти з продажу із задоволенням нададуть консультацію і якщо потрібно проїдуть разом з Вами на будівництво. Всі спеціалісти по роботі з клієнтами висококваліфіковані, вони зможуть детальніше розповісти не тільки про найдрібніші деталі будівництва, а й проконсультувати стосовно договорів і можливостей розрахунку.

- Як Вам вдається реалізовуючи такий масштабний проект тримати доступну ціну?

Наші забудовники та моя команда працюють на результат, вони розуміють, що основна наша мета – задоволений покупець. Ми хочемо, щоб задоволені Клієнти рекомендували нас своїм друзям та знайомим. Тому ми дотримуємось пріоритетів, вкладаємо кошти тільки в необхідне. Така позиція дозволяє використовувати якісні матеріали, але при цьому не ставити захмарні ціни. У нас можна отримати якісне житло за доступною ціною. 

Центр продажу: вул. 16 липня,42

Контактні номери телефону: (0362) 46-07-07, (068) 0-777-888

Більше інформації шукайте на сайті: rivnenska-brama.com.ua

на правах реклами

Коментарі

Дивіться щоб ця "брама" не обернулася драмою для багатьох інвесторів, так як це сталося в новобудовою по вул. Липинського, 55 (що навпроти Екватора). Щодо бездоганної репутації то це натянута за вуха метаморфоза автора статті, яка з реальністю нічого спільного не має. А реальність зараз наступна: більшість об'єктів будується з купою порушень, а потім продається через шахраїв. Не ведіться на цих псевдо ріелторів і врятуєте свої кровно зароблені гроші.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.