Рівненській активістці погрожувала сваха колишнього губернатора-"регіонала"

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", сьогодні вночі у Рівному прогриміло два вибухи. У двори будинків, де мешкають колишні керівники області-екс-"регіонали" Василь Берташ та Анатолій Юхименко, невідомі кинули вибухові пристрої. Про це повідомляла рівненська активістка Ліана Диновська.

Пізніше вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуку" про погрози, які надійшли по телефону від невідомої жінки.

"Пару хвилин тому мені передзвонила жінка з телефону +380 (67) 810 ** **
Украина, та погрожувала розправою з моїми дітьми за те, що опублікувала відому мені інфу щодо підкинутих гранат у будинки Берташа та Юхименка! Прошу всіх розповсюдити цю інфу і знайти цю мразь! Ніхто не має права зачипати у розмові дітей! Тим паче погрожувати розправою!
" - написала Ліана Диновська на своїй сторінці у "Фейсбуку".

Пізніше на своїй сторінці у "Фейсбуку" Диновська написала, що жінкою, котра їй погрожувала, є Марія Гудима, яка працює завідуючою відділенням виїзної діагностики в Рівненському обласному діагностичному центрі.

"Друзі, я писала про погрози розправою моїх дітей . Встановлено особу - регіоналка Гудима Марія, працює в Рівненському діагностичному центрі завідуючою відділенням виїзної діагностики. Скільки ж ще будемо дозволяти регіоналовським тварям таке чинити.. Погроза розправою дітей , я цього не вибачу ніколи!" - написала Ліана Диновська.

Пані Марія разом із чоловіком, головним лікарем Рівненської (Клеванської) центральної районної лікарні Ігорем Гудимою є сватами Василя Берташа . Його син Мирослав Берташ одружений із дочкою Ігоря та Марії Гудими, яка працює суддею.

Коментарі

Ліано, вам абсолютно щира порада. Відмежовуйтеся від борисів. Можливо ваші емоції не дають віднестися до десь жорсткуватої критики, взявши урок, справедливий. Заспокойтеся. Все буде гаразд. Ви щаслива мама чотирьох прекрасних діточок. Віддайте себе їм. Повірте, це буде найрозумніше.

Ліана навіщо ви тратите час на спілкування з проплаченими ботами поліських нуворишів?

Вікторе, не перемайтеся так. Просто двічі високоосвічена пані Ліна не орієнтується, що коментарі написані з різних ІР:))) Судячи із викладу, вона не знає що таке бот і троль. А щодо грамотності, чого тільки вартий вираз "жінка в обліку мразі". Не збираюся далі аналізувати грамоту. Просто іноді такі деталі(я не кажу вже про хамський стиль спілкування) є дуже красномовними і дають підстави зробити певні висновки. Людина- штучний генератор проблем. І головне, сама переконана що беручи "на горло" робить це на благо. Час пройде - зрозуміє. Якщо не "наламає дров" для себе....

Ні, Віктор, не моє побажання , а можлива участь у чомусь подібному ! Не менше відро бруду ви вилили на мою адресу захищаючи цю гарну жіночку. Ну і дякую за такого собі юриста і піарщицю ! Але для піару кошти люди платять не малі , а в мене якось це безкоштовно виходить . Знаєте чому? Все просто : правду висвітлюю ! У вас своі мірила правди , впевнена - всі негативні коменти виключно ваші . Одне прохання - коли в житті буде дуже дуже тяжко - пригадайте своі коменти , потім просто попросіть у Бога вибачення за свій осуд цинічний , оскільки те, що я переживаю другий день після погроз розправою над моіми дітьми - не можна передати простими словами ! А вам - успіху !

Ну і чим я вас так принизив? Сказавши правду? Чи якось погано вас назвав? А тут уже і побажання моїм дітям всіляки і мені відро бруду? А мої діти до чого взагалі? думайте, що пишете. Я вам і вашій родині не бажав зла і не бажаю. Можливо вас сліпо підримує купка знайомих, але навіть тут- в коментарях, люди далеко не на вашій стороні. А якщо про вас запитати в Рівному, то скажуть, що ви відома у вузьких колах лише скандалами з суддями, слабенька юристка і піарщиця. Сподіваюся, що цей недолугий та роздутий конфлікт закінчиться справедливо для кожної їз сторін!

Оце так бабський базар?!!! Соромно за нашу нацiю, яка з давнiх часiв славиласяся своiм миролюбством i гарними, гостинними людьми! До чого Ми докотилися! Срам, позор, ГАНЬБА!

Бот і троль Віктор, ви хоч як тут не тужтеся, але ваша думка щодо моєї професійності , чи агресивності , чи з будь-якого іншого приводу ні мене , ні моїх друзів не цікавить точно! Всі, хто знайомий особисто зі мною розуміють що ви повний бовдур , тому марш звідси . Зазвичай , якщо ображену настільки людину намагається принижувати бовдур типу вас, то невдовзі сам отримає щось подібне , торкнеться потрібне ваших дітей і це не моє бажаня , а так Бог часто в стойло ставить вам подібних

Не маю честі бути знайомим із жодною із "героїнь". Але чисто суб"єктивно, навіть з з присутнім жахливим явищем погрози дітьми, не хочеться займати сторону потерпілої. Вчителька і юрист в одній особі є грубою, малограмотною і агресивною. Ці якості апріорі просто несумісні з даними професіями. Це ті, хто нас захищає???? Може краще зайнятися вихованням діточок і всім проблем буде менше.

Моє ставлення до жінки , яка сказала , що вчинить розправу з дітьми однозначна - мразь і тварь! Щодо розмови з погрозами, чули свідки, які були поруч, оскільки включила гучномовець! Якби людина запитала про засоби інформування , то жодна людина не кинеться писати заяви з приводу погрози розправою дітям, і ще раз вам кажу , завчасно вибачте за виховання у випадку прямої погрози розправою над моіми дітьми - ви бовдур і нікчема, бот , якому байдуже , що якась жінка в обліку мразі має зухвалість таке казати ! Я все зроблю для того, щоб вона відповіла ща ті мерзотні своі слова, і ще одне - мені глибоко начхати вірити ви чи ні в те, що ця мерзота таке казала ! Я жодного разу не писала негатив на адресу іі сім'ї і не збираюсь того робити , але вона за своі слова відповість !

Написати два коментарі- це хіба піар?) Я дивлюся на ситуацію з позиції незацікавленої особи. І що ж виходить? Телефонна розмова між вами і пані Гудимою, яку ніхто не чув, крім вас і яка не записана. А можливо вона питала звідки у вас інформація про вибух? Хто зна, що питала.... повторюю - ніхто не чув. Ви кажете "Погрожувала", а вона каже "Ні". Чого вірити вам? Вона веде на відео спокійно і адекватно, а ви кричте та скандалите. І обзиваєте людей, які не вірять вам на слово і не розділють вашої позиції, бовдурами, тварями і мразями.... Що ж тут скажеш - це показує ваш рівень виховання і ставлення до інших.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.