Родичі екс-"регіоналів" погрожують багатодітній мамі розправою над дітьми

Через допис у «Фейсбуку» громадській активістці Ліані Диновській почали погрожувати розправою над її чотирма дітьми. Багатодітна мама розповіла, що сьогодні вранці їй стало відомо про те, що невідомі особи кинули вибухові пакети у двори екс-"регіоналів" Василя Берташа та Анатолія Юхименка. Відповідне повідомлення вона розмістила у себе на сторінці у соціальній мережі.

За словами Ліани Диновської, за півгодини їй зателефонували із невідомого номеру, (перепитавши, чи слухавку підняла справді вона), особа жіночої статі повідомила, що знає, у якій школі навчаються її діти, і що має намір вчинити над ними розправу, бо буцімто саме Диновська кинула вибухові пакети на подвір'я "регіоналів". Такий висновок пані зробила через допис  Диновської у "Фейсбуку".

Читайте також: Рівненській активістці погрожувала сваха колишнього губернатора-регіонала

Як пізніше вдалося встановити, номер телефону, із якого дзвонили, зареєстрований на прізвище Марія Гудима. Нам стало відомо, що ця пані працює завідувачем відділення виїзної діагностики Рівненського обласного діагностичного центру і є свахою екс-головного "регіонала" області Василя Берташа. Тим часом ми зателефонували на номер, з якого здійснювався дзвінок активістці, слухавку ніхто не брав. Ліна Диновська попросила журналістів зайти з нею разом до кабінету лікаря.

Марія Гудима, лікар

Спочатку Марія Гудима вдавала, ніби не впізнає Ліану Диновську і не розуміє, про що мова. Із відео, відзнятого журналістом сайту «ВСЕ», видно, як пані Диновська телефонує на номер, із якого здійснювалися погрози, і її номер висвічується на телефоні лікаря. Як тільки журналісти зафіксували це, пам'ять до пані Гудими одразу повернулася, вона почала називати Ліану на ім’я. Втім про те, що саме вона дзвонила, не зізнається. Каже, що бажає її дітям тільки здоров’я. 

Головний лікар діагностичного центру наразі знаходиться у відрядженні, тому ми поспілкувалися з його заступником – Мирославом Решотою, який каже, що не має юридичних підстав реагувати на такий вчинок лікаря, адже це її приватне життя. Попри те, що вона телефонувала у робочий час і, ймовірно, з робочого кабінету.

- Ми, як організація, не маємо права втручатися в особисте життя, вона дзвонила як приватна особа. Звільнити ми її не маємо права, навіть якщо вона буде вбивцею, - каже Мирослав Решота. – Ми вже чотири місяці судимося з однією неадекватною працівницею, яку звільнили, зараз вона подала до суду. Це не так просто в державній організації - когось вигнати з роботи, можна таке зробити лише тільки з підстав, що стосуються порушень у професійній діяльності.

Разом із тим, у СЗГ в Рівненській області кажуть, що заява Ліани Диновської про погрози життю та здоров'ю її дітям буде об'єднана із матеріалами справи, пов’язаними із вибухами у дворах будинків, і уже в межах кримінального провадження з’ясовуватимуться всі обставини. 

Коментарі

Ніхто з Гудими монстра не робить, але це не лікар, а самовпевнена хабарниця і хамка, якій не личить носити ім"я лікаря, не захищайте, ви просто не мали справу з цією особою. Пора уже правду людям говорити, щоб навіть поріг її кабінету не переступали, відмовитись від її послуг. А погрози, це стиль її поведінки, це правда. Я не знаю, чому лікарі за свої статки не звітують у деклараціях, чому ніхто не спитає, як вони за таку невелику платню купують шикарні машини, будують палаци. За які кошти?

Шановна Ліана Диновська. Я дізнався, що лікар діагностичного центру м. Рівне Гудима Марія погрожувала повбивати ваших дітей. Віднесіться до цього серйозно! Я лікар Клеванської ЦРЛ. За моє викриття хабарництва та злодійства чоловіка цієї лікарки - Гудими Ігора Володимировича, головного лікаря Клеванської ЦРЛ, отримав від нього погрози про фізичну розправу, які хотіли реалізувати бандити, з якими зв`язаний Гудима І. В. Я звернувся в обласну прокуратуру міста Рівне. З головним лікарем Клеванської ЦРЛ Гудимою І. В. була проведена бесіда працівниками УМВС рівненського району про недопустимість вчинення злочинів та правопорушень в майбутньому. Моє зверненння зареєстрували в ЖЄ Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області за №1315 від 13.03.2015 року. Це подружжя не лікарі, а бандити в білих халатах. Чому цих бандитів і хабарників тримають на їх посадах залишається лише догадуватись. Мій моб. тел. 0938333163

На рахунок Шустика неправда.Помагає багато пацієнтам.Знайомі з ним з 2004 р.чудова людина.

Гудима - специфічна і самовпевнена людина, але не робіть з неі монстра, опираючись лише на одну заяву Диновськоі. Це хороший лікар, спокійна жінка і я просто не увляю як вона могла казати комусь "розправлюся з твоіми дітьми" Може на емоціях і що наговорила, але аж таке в голову не вложується! і талон вона вимагає на прийом а не гроші, а талони в реєстратурі дають безоплатно. а сайт на жаль перетврюється на жовту пресу(((

Стосовно всіх сказати не можу, є досить порядні лікарі, знаю багатьох. А ця Гудима ще з порога заявляє, що консультація платна!!! Знає ж , що незаконно, але нагло вимагає, і совість спить, коли перед нею людина натруджена і небагата. Нагла і безсовісна, таких лікарів треба гнати в шию, щоб не паразитували на людському горі і не паплюжили честь порядних людей, які там працюють. Перед Богом стане колись і вона і за все відповість.

Сформована недоторкана каста яка набиває кишені і чхали вони на людей .Шустик ,Решота,сформували кубло для відмивання людських грошей і всім начхати на людські цінності

Там всі такі починаючи з Шустика хабарники та поплічники для них нема нічого святого крім грошей нічого не помінялось

Диновська ходить лише піариться і дітьми прикривається, коли вона їх бачить, якщо весь час займається громадською діяльністю, а по вечорах відпочиває то у Швейцарії, то в Ле гранді. Якось трохи дивно

А з чого галас?? чому суспільство має вірити Диновській??? бо вона багатодітна мати??? жодниx доказів.. тільки бабські розборки, які Мамотюк і Диновська вкотре влаштували і видають це за якийсь креатив чи досягнення

Стосовно попереднього кометаря можу сказати, що ПОХОДУ Гість ти придурок якщо таке пишеш, цікаво, як би ти реагував якби твоїм дітям загрожувала б небезпека життю і здоровю, а шановну панянку лікарку мабуть потрібно відправити в Донецьку область рятувати життя нашим хлопцям (хоча це дуже небезпечно) а з роботи якщо не дурний начальник то найшов би причину позбутися даної працівниці.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.