Як у Рівному проходить відбір у «Нову поліцію»

Відучора у Рівному триває другий етап відбору до «Нової поліції». Усіх, хто заповнив анкети впродовж 6-27 жовтня, запрошують групами, по п’ятдесят осіб, на комп’ютерне тестування загального рівня знань. Відповідний лист приходить на  електронну пошту кандидату, а за декілька днів по телефону нагадують ще раз.

У запрошенні йдеться про час та місце проведення комп’ютерного тестування на вміння логічно мислити. А також нагадують, що при собі потрібно обов’язково мати паспорт та не запізнюватися, адже в іншому випадку перенести час чи дату тестування буде неможливо.

З огляду на це, більшість кандидатів зібралися за півгодини до початку реєстрації, яка розпочалася рівно у зазначений час. Працівниці міліції у цивільному ретельно звіряють паспортні дані та розглядають фото учасника. Пізніше дані ще раз перевіряють у кабінеті для тестування і видають персональний логін та пароль. Усіх учасників просять не просто  поставити телефон на беззвучний режим, а й відімкнути його на півтори години. У кожного на столі лежить папір та ручка - лише ними дозволено користуватися при потребі обрахунку складних задач. У тестах п’ять блоків, по 12 запитань у кожному. Усі, в тому числі математичні, пов’язані з логічним мисленням. На вирішення задач дається 90 хвилин. Спілкуватися з сусідом заборонено. Серед усієї групи з п’ятдесяти людей приблизно двадцять - дівчата.

У кожного учасника окремий комп'ютер, у залі цілковита тиша. Фото з інтернету.

Запитання у тесті не складні, хоча інколи і суперечливі, кажуть кандидати. Перед початком кожного блоку запитань дається розлоге пояснення і приклад, як потрібно вирішувати тест та у якому напрямі мислити. Варто зазначити, що у запропонованих відповідях до кожного запитання є лише одна правильна.

- Інколи обирати серед запропонованих відповідей було складно, адже підходить декілька варіантів. Математичний блок і мовний для мене не були складними. Переконана, що на них дала правильні відповіді, а ось блок із логіки якийсь нелогічний, - розповідає кандидатка у «Нову поліцію», висока симпатична дівчина. – Маю лише 28 балів, напевно, не пройду.

Нинішній працівник міліції, який щойно із нічного чергування, отримав за логічне тестування 41 із 60 можливих балів. Разом із тим усі, хто уже пройшов це тестування, діляться своїми результатами у соціальній мережі «Вконтакті» у групі «Патрульна поліція Рівне». 

Після «логічного» тестування усім, хто проходить далі, надсилають електронні повідомлення із запрошенням на військово-лікарську комісію, але перед тим потрібно у лікарні за місцем проживання пройти обстеження:  флюорограма або рентгенографія з описом, електрокардіограма з висновками, результати загального аналізу сечі, зробленого упродовж останнього місяця, загальний аналіз крові, жінкам – огляд гінеколога. Після військово-лікарської комісії буде тест на фізичну витривалість, психологічний тест та співбесіда. Нагадаємо, до лав «Нової поліції» потраплять лише 200 чоловік із 5076 зареєстрованих, тобто на одне місце претендує 25 охочих. Серед загального числа кандидатів лише половина рівняни – 2362, 2068 мешканців області та 643 з інших регіонів.

Після того, як кандидати пройдуть усі етапи відбору, розпочнеться навчання тривалістю у два з половиною місяця, яке передбачає  щоденну присутність обраних претендентів із 9.00 до 18.00, крім неділі, втім, зазначають, що тривалість навчання може змінитися в разі необхідності. Всі етапи відбору будуть проходити в Рівному. МВС України не бере на себе зобов’язання із забезпеченням проживання та проїзду для мешканців інших міст та селищ, відтак, приїжджим потрібно подумати про місце проживання у період навчання.

Наразі відбір триває, але тих, хто пройшов тестування і продемонстрував хороший результат, одразу (за годину-другу) запрошують далі. 

Разом із тим сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася відеоселекторна нарада за участю керівництва відомства та його структурних підрозділів, а також керівників територіальних органів внутрішніх справ.

Одним із питань порядку денного наради став перехід у діяльності органів внутрішніх справ, пов'язаний із ліквідацією міліції. Зараз у відомстві триває робота з забезпечення необхідних організаційних моментів – проведення атестації працівників територіальних підрозділів та їх призначення на посади вже в нову структуру, повідомляють у прес-службі МВС України.

Селекторна нарада у Києві

За словами начальника головного слідчого управління МВС України Олександра Вакуленка, вже зараз варто вирішувати питання про призначення працівників тих підрозділів, які напряму контактують із громадянами, що звертаються до правоохоронців. У першу чергу, це стосується працівників чергових частин, а також слідчих підрозділів. Питання про їхнє призначення необхідно вирішити до 6 листопада, аби запобігти порушенню права громадян на звернення до органів внутрішніх справ. Олександр Вакуленко вважає, що це потрібно зробити до 7 листопада (6 листопада міліцію ліквідують), щоб громадяни не зіткнулися з "правовим вакуумом".

Ключові слова: 

Коментарі

Ви дебіли. Собко стільки поміг людям. Реально. Без причин інвалідів не робив ,а тім хто хотів рекомендував не бути ними і завжди просив нас по здоров'ю не гнівити бога. А ліки на АТО. Чуєш Люстрація ти мабуть по больнічке хотів спригнути.

А військово - лікарська комісія не може на місці кардіограму і аналізи брати. Бо гроші то вони вимагають, особливо Собко, може нехай він ВЛК пройде чи детектор брехні? Крахобор і маразматик дурний. Всіх старих за гроші на пенсію відправив, тепер нових набере - подвійний заробіток.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.