У Рівному загиблому артилеристу відкрили пам'ятну дошку

У Рівному відбулося вшанування почесного громадянина міста, загиблого героя-артилериста полковника Юрія Цісарука та відкриття меморіальної дошки в пам'ять про нього.

Перед будівлею, де розміщені службові кабінети управління ракетних військ і артилерії оперативного командування «Захід», зібралися рідні, друзі та співслужбовці полковника Юрія Цісарука. Символічно, захід відбувся у день Ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

Командувач військ ОК «Захід» генерал-майор Ігор Довгань закликав вшанувати велику жертву українського народу у боротьбі за територіальну цілісність держави. Також, молитися за душу кожного воїна, який віддав найцінніше – своє життя – у боротьбі з ворогом.

-  Про втрати завжди говорити тяжко і боляче, але коли із життя йдуть рідні та близькі, то говорити важко і боляче вдвічі. Сьогодні, і в управлінні оперативного командування «Захід» з’явилася пам’ятна дошка, яка знову і знову буде нагадувати нам про війну, про загиблих товаришів, про горе, - зазначив командувач військ ОК «Захід».

Генерал-майор Ігор Довгань разом із сином полковника Юрія Цісарука Віталієм відкрили пам’ятну дошку і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого батька, бойового товариша та офіцера. Після цього відбулося її освячення.

В майбутньому на території управління оперативного командування «Захід» буде створено Алею героїв, де в камені увіковічнять прізвища всіх героїв АТО цієї військової частини.

Про це повідомив майор Віктор Шубец.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.