Власне житло в новобудові – міфи та реалії

«Жити окремо», «Будувати сім’ю у власній домівці», «Мати затишне «гніздечко» - чи не кожна молода людина ставить собі за ціль мати власне житло. Сьогодні багато хто просто не має фінансової можливості придбати власне житло. А у тих, хто має таку можливість виникають певні перестороги пов’язані з міфами про новобудови, що побутують в суспільстві. Саме ці міфи ми спробуємо розвіяти…

 

Рівняни схильні вважати, що квартира в новобудові – це дуже дороге елітне житло, яке їм не по кишені. Але навіть приваблива ціна не завжди спонукає до купівлі житла. Складається така ситуація, в якій ті хто немає матеріальної бази вважає, що йому не по силам придбання власного житла, а ті хто має кошти чомусь не спішить вкладати їх в первинну нерухомість. Насправді, переважна більшість забудовників, відштовхуючись від попиту, будують саме соціальне житло розраховане на середній клас.

 

Рівненський ринок нерухомості – загальний стан

Вторинний ринок завжди користувався популярністю у покупців, завдяки своїй доступності і надійності. За останній рік він втратив свої позиції: кількість угод з купівлі-продажу впала в 3 рази в порівнянні з минулими роками. Відповідно і ціни стали нижчими. Суттєве зниження цін окрім того спричинене і станом старих будинків. Проводка, каналізація, стан будинку в цілому відлякують потенційних покупців. Адже вклавши значну суму коштів покупець не отримує ні якісного товару, ні бажаної площі, ні можливості в майбутньому перепродати житло за адекватною ціною.

З іншого боку первинний ринок нерухомості тримає свої позиції, проте відлякує ціною. Багато рівнян навіть не розглядають новобудову, посилаючись на надто високі ціни і майбутні затрати з ремонтними роботами. Також для рівнян є болісним досвід недобросовісних будівельників: і гроші вклали, і житла не отримали.

Варто звернути увагу на дослідження аналітиків, які визначили, що жителі Рівненщини воліють вкладати свої фінансові кошти в купівлю новобудови, вже готової до здачі в експлуатацію. Кількість таких респондентів становить 55%. Тільки 10% погодилися б на придбання квартир в споруджуваному будинку й 4% вважають покупку новобудови дуже ризикованою справою.

 

 

Квартира в новобудові – міфи та реалії

МІФ 1 – «Дорого»

Насправді забудовники сьогодні пропонують житло на будь-який смак та гаманець. Більше того, є навіть компанії, що пропонують житло за реально доступною ціною 2013 року. У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в країні та падінням вторинного ринку нерухомості, купівля житла в новобудові є однією з найкращих інвестицій. А для тих рівнян, які мріють про власну квартиру, але не мають можливості оплатити всю суму одразу це чудова можливість взяти житло в розстрочку і не переплатити.

За статистичними даними майже 60% рівнян воліють купити квартиру в новобудові за готівкові гроші і тільки 37% звертаються в банк за кредитними коштами.

МІФ 2 – «Оренда краще»

Молодь часто робить свій вибір на користь тимчасового житла, пояснюючи це певною мобільністю, можливістю в будь-який час змінити місце проживання і умови. Насправді, орендуючи квартиру Ви часто ризикуєте, власник може передумати, підняти орендну плату або взагалі залишити вас на вулиці без даху над головою. Заощадивши на оренді і купивши власне житло Ви інвестуєте в майбутнє своєї родини.

МІФ 3 – «Сумнівна якість»

Іноді занадто низька ціна викликає у покупців підозру щодо якості будівництва. Але якщо дослідити це питання, то стає зрозумілим, що на цінову політику забудовника впливає багато різних факторів. По-перше – це виробник матеріалів, українські матеріали достойно конкурують з іноземними за якістю, але ціна на них суттєво нижча. По друге – місце розташування, варто звернути увагу на те в якому районі відбувається будівництво. А  також важливою є власна репутація забудовника. Досвідченні та надійні забудовники готові піти назустріч покупцю і скинути ціну.

Яскравим прикладом вдалого поєднання «Ціна – Якість» є житловий комплекс «Ріверсайд». Унікальне місце та висока якість будівництва в поєднанні з демократичною ціною на сьогоднішній день надають надзвичайну інвестиційну привабливість ЖК «Ріверсайд».

Саме за ціною, що тримається на рівні 2013 року, всього 11000 грн. за кв.м., продаються квартири у житловому комплексі «Ріверсайд».  Примітно, що компанія ставить перед собою завдання сформувати справді унікальне комфортне середовище для кожного свого мешканця. Тому навіть молоді рівненські родини матимуть можливість придбати власне комфортне і матеріально доступне житло.

Також варто зазначити, що житловий комплекс «Ріверсайд» будують з якісних матеріалів, з суворим дотриманням усіх будівельних норм. Будівля матиме п'ять секцій із панорамними вікнами та огорожу із обмеженим режимом доступу. Біля новобудови знаходиться 21 школа та дитсадок, що є величезним плюсом для родин з дітьми, яких насправді переважна більшість.

Компанія турбується не лише про своїх покупців, але й про рівнян загалом. За власні кошти ЖК «Ріверсайд» проводить ремонтні роботи на набережній та будує велосипедні доріжки.

Наразі будівельні роботи над житловим комплексом тривають. У 1секції вже частково перекривається 6 поверх, на 5 поверсі будуються пере стінки, а на 3 поверсі вже проводять електроенергію. Будівництво 2 і 3 секції на етапі фундаментних робіт, одночасно з цим закінчується розчищення території і підготовка до будівництва 4 і 5 секції. Завітавши з екскурсією на будівництво ви зможете своїми очима побачити не тільки стан будівництва, а також фантастичну панораму, що відкриватиметься з вікон комплексу.

Якісні характеристики житлового комплексу:

1.Розташування на березі річки Устя.

2.Повністю об лаштована територія біля будинку.

3.Надійні матеріали та суворе дотримання будівельних норм.

4.Огороджена територія з обмеженим режимом доступу, що стане запорукою безпеки.

5.Власна інфраструктура.

6.Якісне облаштування під’їзду.

Отже, окрім чудового розташування, квартири мають практичне планування та відмінне наповнення . В комплектацію квартир входить: автономне опалення, електророзвідка по всій квартирі, лічильники на газ, воду та електроенергію,металопластикові вікна та металеві будівельні односторонні двері.

Купити квартиру в ЖК «Ріверсайд» це зробити вибір на користь високої якості будівельних робіт, сучасних і комфортних планувань, зручного розташування, розвиненої інфраструктури та доступних цін.

Обов'язково завітайте до  Центру продажу, який розташований по вулиці Небесної Сотні, 66 (біля будівельного майданчику) та за телефонами: 
+38 097-730-88-48 
+38 095 088 85 33 
+38 (0362) 46 08 46