У Рівному предентенти у патрульну поліцію складають тести

Етап, на якому бажаючі служити у новій патрульній поліції заповнювали анкети, завершився. Із 2 листопада кандидати проходять відбір у формі незалежного комп’ютерного тестування на загальний рівень розвитку. Нині пройшли його понад півтисячі бажаючих.

Комп‘ютерні тести мають визначити загальний рівень знань та здібностей кандидатів у поліцейські, яким пропонується упродовж 90 хвилин дати відповідь на 60 різнопланових запитань. Кандидатів перевіряють на вміння логічно мислити, робити правильні висновки та швидко приймати рішення. Після завершення тестування кожен має можливість відразу побачити отриманий бал на моніторі, що унеможливлює будь-який вплив на результати.

За результатами тестування, які узагальнюватимуться у МВС України, здійснюватиметься подальший відбір кандидатів, яких направлятимуть для проходження медкомісії. У разі придатності до служби у лавах патрульної поліції, у них перевірятимуть рівень фізичної підготовки. Ті, хто успішно пройдуть цей етап, допускаються до психодіагностичного тесту. Останній етап відбору — співбесіда.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.