Що потрібно рівнянам, аби отримати свідоцтво про народження дитини в перинатальному центрі

 Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області запровадило в обласному перинатальному центрі новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження.

Для цього потрібна письмова або усна заява батьків чи одного з них за місцем народження або за місцем проживання.

Для державної реєстрації народження дитини батькам необхідно мати:  медичне свідоцтво про народження, паспорти батьків, свідоцтво про шлюб.

Працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції з цього питання проводять виїзний прийом громадян у Рівненському обласному перинатальному центрі (м. Рівне вул.Міцкевича, 30,) з вівторка по п'ятницю з 9.30 до 10.30 год.

Заяву про державну реєстрацію народження можна також подати упродовж місяця з дня народження дитини (ст.144 Сімейного кодексу України) безпосередньо до відділу  державної реєстрації актів цивільного стану Рівненського міського управління юстиції за адресою: м. Рівне, проспект Миру, 14, 1-й поверх, кабінет № 1.

Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.