Мер Рівного побував у прокуратурі

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко побував у прокуратурі. Про це у "Фейсбуку" написала журналіст Інна Білецька, опублікувавши фото.

"Фантастика. Мер з'явився в прокуратуру. Ну інакше б його довелось "запрошувати" через суд. Вийшов без настрою. Пішов пішки. Машиною не з руки на розмови прокурорські їздити, в може пальне економить. А отже, робимо висновок - спустити справу на гальмах не вдалось. Щось таки корупційне в тому, щоб відстоювати свою честь і гідність коштом громади, є. Чекаємо з нетерпінням розв'язки", - написала Інна Білецька.

Нагадаємо,  у прокуратурі перевіряють дії мера міста на предмет вчинення корупції. Так, Володимир Хомко подав позов про захист честі і гідності до одного з місцевих підприємців. У позові просить суд стягнути на його користь 100 тисяч гривень з підприємця через буцімто наклеп про хабарництво мера, повідомляє "Четверта влада".

Попри те, що такого роду позов подається лише від фізичних осіб, судові витрати оплачені з міського бюджету. Та й представляють мера в суді юристи міськвиконкому. На думку юриста Інституту розвитку регіональної преси Олександра Бурмагіна, такі дії мають ознаки зловживання службовим становищем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Мер Рівного уникає допитів прокуратури щодо корупції

 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.