«Нових поліцейських» у Рівному перевірить військово-лікарська комісія

Черговий етап відбору в «Нову поліцію» Рівного розпочато - кандидатів почали запрошувати на військово-лікарську комісію. Усім, хто уже пройшов тестування на уміння логічно мислити, буквально за декілька годин надходить лист електронною поштою із запрошенням на ВЛК, але, окрім того, повідомляють і телефоном та просять підтвердити присутність.

На електронну пошту надходить лист наступного змісту:

«Шановна ПІБ,
Ми високо цінуємо Ваше бажання працювати у новій Патрульній службі! 
Запрошуємо Вас пройти військово-лікарську комісію (ВЛК): 
2015-11-07 12:00:00 у секторі медичного забезпечення УМВС України у Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Хвильового, 2
При собі обов’язково мати такі документи:
1. Паспорт.
2. Витяг із медичної документації за місцем проживання за останні 5 років, завірений печаткою медичної установи АБО заповнений медичною установою за місцем Вашої реєстрації/проживання запит, що знаходиться у Додатку до цього листа (електронна копія). 
Проходження ВЛК займає один повний день. Оскільки терміни відбору є дуже обмеженими, просимо Вас взяти до уваги наступне: 
• ми не маємо можливості переносити призначену дату 
• ми не можемо подовжувати одноденний термін проходження ВЛК 
• ми не можемо допустити Вас до проходження ВЛК в разі запізнення або відсутності вищезазначених обов’язкових документів 
Проходження ВЛК передбачає такі обстеження: аналізи крові та сечі, електрокардіограма, рентген (у випадку відсутності готових результатів рентген-обстеження за останній рік), огляд лікарями-спеціалістами.
Для прискорення процесу проходження ВЛК рекомендуємо при собі мати наступне:
• Флюрограма або рентгенографія з описом, зроблена за останній рік;
• Електрокардіограма з висновками, зроблена протягом останнього місяця;
• Результати Загального аналізу сечі, зробленого протягом останнього місяця;
• Результати Загального аналізу крові (з лейкоцитарною формулою), зробленого протягом останнього місяця;
• Результати Аналізу крові на RW (реакція Васермана), зробленого протягом останнього місяця;
• Результати Мазку на цитологію (для жінок), зробленого протягом останнього місяця. 
Бажаємо міцного здоров’я!»

Оскільки лист надходить за  три дні до призначеної дати на ВЛК, є достатньо часу пройти усіх вищезазначених лікарів та зробити необхідні аналізи, але у разі відсутності якихось документів можна це зробити і під час проходження військово-лікарської комісії, оскільки обов’язковими є два пункти: паспорт і витяг із медичної документації за місцем проживання за останні 5 років, завірений печаткою медичної установи.

Одна з учасниць, яка взялася збирати необхідні документи у своїй поліклініці, розповідає, що впоралася дуже швидко, окрім аналізу крові  на RW (венеричні захворювання), оскільки результат довелося чекати два дні, але і цього часу достатньо.

- Лікарі, коли дізнаються, що аналізи потрібні у «Нову поліцію», багато розпитують про етапи проходження, дуже допомагають, підказують і загалом  привітні,- розповідає кандидатка у поліцію. – Особисто мене головний лікар мало не за руку водив по поліклініці і гордо оголошував, що я - майбутня поліцейська. А пізніше сам ретельно перевіряв усі результати. Постановив: здорова. У суботу піду на ВЛК. Наразі усе складається добре.

Дівчина розповіла, що у лікарні зустріла багато хлопців, яких також запросили на ВЛК, але ані черг, ані якихось затримок немає. Усе проходить швидко, але перевіряють ретельно.

Як нам стало відомо від колег із інших міст, де уже сформовано "Нову поліцію", військово-лікарську комісію можуть не пройти навіть через карієс чи неправильний прикус. Окрім того, не проходять кандидати із вадами зору, навіть якщо носять контактні лінзи.  Незначні вади серця або колись зламана нога, проблеми з внутрішніми органами, недостатній зріст, занадто мала чи велика вага – такі люди відбору не проходять. Це ж стосується і вроджених чи набутих захворювань. Є доволі велика кількість пунктів, через які ВЛК може відмовити претенденту у "Нову поліцію". 

Отож, наступний етап у разі проходження військово-лікарської комісії – здача спортивних нормативів, потім ще одне тестування, співбесіда та навчання упродовж двох із половиною місяців.  Початок навчання нових патрульних розпочнеться 13 грудня цього року і вже наприкінці лютого- початку березня 2016 року нові поліцейські розпочнуть свою роботу на вулицях Рівного.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.