На Рівненщині рятувальники навчали населення правилам безпеки у осінньо-зимовий період

З метою запобігання виникненню пожеж, попередження загибелі і травмування людей на них у осінньо-зимовий пожежонебезпечний період, працівниками Служби порятунку Рівненщини проводиться робота щодо навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті.

 Так, 6 листопада рятувальниками Дубенського міськрайонного сектору та 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини спільно з представниками сільських рад та працівниками соціального захисту, проведено відпрацювання населених пунктів Смизької та Сатиївської сільських рад Дубенського району.

Насамперед рейдова група відвідала оселі соціально незахищених верств населення: літніх людей, хворих, одиноких громадян та тих, що входять до так званої «групи ризику». У даної категорії населення питання забезпечення пожежної безпеки помешкань, ремонти електрообладнання та пічного опалення стоять далеко не на першому місті, і як свідчить статистика, трагедії найчастіше виникають саме в таких оселях. Всім, кого відвідала рейдова група, надавалася консультативна допомога з правил пожежної безпеки та вручалися пам’ятки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Такі комплексні відпрацювання систематично проводитимуться і в інших населених пунктах району впродовж всього осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду.

Заходи, що вживаються рятувальниками, направлені на те, аби звернути увагу населення більш відповідальніше ставитися до вимог пожежної безпеки, що в свою чергу допоможе зменшити кількість пожеж і трагічних випадків на них.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.