У Рівному п`ятирічна дитина померла через недбалість лікарів?

У Рівному батьки втратили дитину під час лікування в медичному закладі. 5-річний Миколка помер у батька на руках в палаті. Дитину шпиталізували в обласну лікарю вночі з підозрою на апендицит, через кілька годин його серце зупинилося. Рідні вважають, що медики вчасно не відреагували, тому сталася біда. Керівництво закладу обіцяє провести службову перевірку трагічної події. Про це повідомляє "Сфера-ТВ".

Миколі Антонюку було 5 років. Він був енергійним хлопчиком. Мав старшого братика та трьохмісячну сестричку. Напередодні біди дитина бавилася на дворі, раптом  їй стале зле, нудота, висока температура. Батьки спершу думали минеться, дали дитині активоване вугілля. Але препарат не допоміг. Близько першої ночі до хлопчика приїхала швидка. 

Медики проаналізували скарги дитини та вирішили,  що це симптоми апендициту. Головний лікар закладу повідомив, що дитині невдовзі після поступлення зробили жарознижуючу ін’єкцію та готували перевезти у відділення планової хірургії, де надають допомогу, в тому числі і при апендициті.

У профільному відділенні хлопчика оформили з батьком в палату. Тут вони пробули до ранку. Близько о пів на восьму дитина  померла у тата на руках. Тато з бабусею, які все бачили та слідкували за діями  медиків, переконують, що  дитині не давали жодних препаратів, при цьому від температури його тіло горіло.  Пам’ятають рідні  останні слова хлопчика: він хотів дуже пити, але медичний персонал відділення заборонив давати воду.

Уже після того, як серце Миколки зупинилося, йому зробили  ін’єкцію, розказує батько та було вже пізно. Хлопчик синів на очах. Дитину забрали в реанімацію, хоча вже всім було відомо, що Миколу вже не врятувати. У відділенні інтенсивної терарії, за словами рідних, його тримали кілька годин.   

Батьки покійного хлопчика, разом з іншими двома дітьми, проживають у невеликій квартирі у рівненській багатоповерхівці. Тут все нагадує про Миколку. Улюблені іграшки, фотографії. В середу його поховали на місцевому кладовищі. Згорьовані матір з батьком вважають, що лікарі не доклали можливих зусиль, аби врятувати їхнього сина. І хочуть покарати винних. 

Завідуючий відділенням планової хірургії, який і приймав цього хлопчика у той день, офіційно прокоментувати трагічний випадок на камеру поки відмовився, посилаючись на пригнічений психологічний стан. При цьому пообіцяв озвучити свою позицію згодом. 

Попередні висновки судово-медичної експертизи показали, що дитя загинуло через гостре інфекційне захворювання. Лікарі вважають, що найвірогідніше це міг бути грип. Але говорити остаточно не беруться.  Передбачено провести ще кілька досліджень. 

Лікарі висловлюють співчуття родині та обіцяють перевірити, чи була тут  помилка медиків або ж невиконання належним чином своїх обов’язків.  За фактом трагічного інциденту у відділенні проводять службове розслідування. 

У міському відділку міліції повідомили, що не мають реєстрації цього летального випадку в обласній лікарні, хоча медичні заклади мають повідомляти про усі загибелі людей. Родичі у глибокому відчаї через втрату середнього сина Миколки. Кажуть, що будуть звертатися в усі інстанції, аби  покарати медиків, які не виконують своїх прямих обов’язків.

Ключові слова: 

Коментарі

вообще симптомы с первых слов и на менингококковый сепсис похожи... когда меня с дочкой в 2014 забрали в больницу с Т под 40, Я всю ночь бегала за дежурным и рассказывала о симптомах... будила ее. дергала. она пол ночи с нами сидела. на след. день (это была суббота) не давала прохода врачам , обращала внимание на каждый вздох, добилась перевода в другую больницу, где нам поставили пневмонию (правда на тот момент адекватную терапию уже начали). нам давали жаропонижающее бесплатно. это уколы и мефенаминовая кислота. а в хирургии где мы для уточнения диагноза лежали...и даже антибиотик дали. надо не смотреть на ребенка, а бороться, причем самому...

Щоб вижити, потрібно закінчити медичний університет. Якщо ні, хана!!! А ще може прийдеться давати відповіді на питання:"Чому не кричав вночі, не біг в реанімацію, не тряс лікаря." А-у-у, на дворі 21 століття. Не доходить, що прблема навіть не в кінцевому діагнозі, а у відношенні та методиці лікування в обласній лікарні. ОЦТОМ!!!?????? Дитину не рятували. Крапка. Тут і експертів не треба. Це - очевидне!!!!

На даний момент є результати експертизи, які говорять про те,що ніякого апендициту в дитини не було!! Причина -вірусне захворювання! Також встановлено рідкісну генетичну патологію! Чому тепер батьки і ці журналюги-писаки не оприлюднять в смі результати? Вже все? Кинули бомбу для дебілоїдів? В чому вина лікаря? Що в дупу не цілував? Як вже писали нижче-що робив батько біля вмираючої дитини? Дивився!?
Батьки винні, тепер намагаюся позбутися відчуття вини! Чому батько не кричав вночі, не біг в реанімацію, не тряс того лікаря.Дуже просто вилити на когось купу бруду... Тут такі всі експерти позбирались, що немає ради! Спочатку закінчіть медичний університет!

Чувак,яка різниця,що було до того?
Дитина,могла би жити,при інших розкладах,при адекватній діагностиці,вчасно призначеній інфузійній терапії,при належній настороженості батьків..Я не розумію,що цей батько робив біля дитини весь цей час,коли воно агонувало???Треба бити ногами у всі двері,нижче поверхами три доктора реаніматолога,один з них з вищою категорією,розібрався би певно?Якщо дитина синіє,дише не так,як завжди,то що ж ти сидиш,як дебіл(тут улюблене слово) в палаті?Коротше кажучи,трагічний збіг обставин і дебілів..

Лікарі зараз з купленими дипломами,треба щоб в лікарні персонал набирали по конкурсу.Місце в обласні 1000₴ і потім лікар беручі хабарі вертає вкладене.Вище пишуть що дитина була в інших лікарнях і іі виписали.Тоді і там працюють барани ,які неможуть поставить діагноз і аби здихатись бідного пацієнта-можуть виписати.Часто зараз і при пологах здорових дітей вбивають-чому немає відповідальності для ескулапів?

ти-істота,нелюдь,зі своєю убогою долею,і дасть Бог,ти відчуєш,як вмирають власні діти і будуть далі вмирати,вишкребок..

Потрібно для лікарів запровадити кримінальну відповідальність за смерті в лікарні і порушувати справи за статтею ненавмисного вбивства за кожен летальний випадок. Тільки тоді в медзаклади будуть йти за покликанням, а не за гроші, а вся блатна мразь сама повтікає з лікарень

Перестаньте писати нісенітниці! Батьки розказують про події останнього дня.... а що було до того , чомусь говорити відмовляються! не помирає дитина через 4 год від апендициту!!!!!!!!!!!!! цей хлопчик і в дитячій міській лежав і в інфекційній лікарні з підозрою на паротит і т. д. ....на вимогу батьків був виписаний. чому вони про це не говорять? напевно відчувають свою вину..адже вдома інша трьохмісячна дитина і немає можливості дивитися за всіма, а батькові потрібно на роботу....Ви , ті , хто пишети ось ці коментарі-безграмотні дебіли! Лікар не Бог , і в кожного своя доля! діти помирали, помирають і будуть далі вмирати....

Мене теж це цікавить

Це просто жах! Байдужість - вбиває! Це не просто слова - це правда, на жаль((( Щоб атак "дозволити" згоріти дитині від температури. Щоб таке відверте невігластво! Лікарю не фах міняти треба, а в тюрму саджати! Коли нарешті в цій державі будуть притягуватися до відповідальності лікаря-бездарі, що не рятують життя, а позбавляють його, ховаючи свої помилки під землею??? Така безнаказаність і плодить таких горе-дохторів...І це в обласній лікарні. В районах ситуація ще гірша через відсутність або некомпетентність спеціалістів і це такі в нас реалії життя(((

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.