У Рівному школярів агітували займатись спортом

Восьмикласники Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» стали слухачами університету «Здоров’я нації». Школярам розповіли про бюджетні установи та неформальні фізкультурно-спортивні формування Рівнещини, що спрямовують свою діяльність на залучення широких верств населення до різноманітних сучасних видів рухової активності, оздоровлення та загартування.

– Засновник Рівненського клубу любителів зимового плавання «Полярні ведмеді» Ірина Кравцова закликала учнів загартовувати організм та зміцнювати здоров’я з допомогою зимового плавання. Та найбільш переконливо агітували учнів займатися спортом члени обласної організації «Street Workout Rivne». Для цього вони запросили їх на спеціалізований майданчик, який відкрився цього літа у сквері поруч з обласною універсальною науковою бібліотекою завдяки зусиллям аматорів воркауту, – розповіли працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, які традиційно долучаються до організації уроків університету.

Воркаутери на чолі з Олександром Тимчуком продемонстрували на що здатне тіло молодої тренованої людини. Вправи з різних дисциплін воркауту у їх виконанні викликали непідробне захоплення не лише в учнів, а й у численних перехожих, що зупинялися помилуватися силою та вправністю спортсменів. Після показових виступів між учнями та спортсменами зав’язалося невимушене спілкування, яке перейшло у фотосесію з нагоди 100 днів до старту ІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор у Ліллехаммері.

Повідомляє Рівненська обласна рада

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.