У Рівному встановили євроконтейнери для роздільного збору сміття

Рівненське комунальне підприємство "КАТП 1728" розпочало перший етап із встановлення єроконтейнерів для роздільного збору ТПВ - паперу та скла в зоні обслуговування підприємства на мікрорайонах Північний та Льонокомбінат. 
    
В другій половині листопада 2015 року контейнерні майданчики на даних мікрорайонах додатково будуть оснащені євроконтейнерами для збору пет-пляшки. 
 Паралельно із встановленням євроконтейнерів, проводиться ремонт контейнерних майданчиків -асфальтування, облаштування пандусів, огородження. 
 
Як розповів директор КП "КАТП-1728" Ростислав Кралю, місця обирали, зважаючи на кількість мешканців, наявність достатнього місця для встановлення і наявність торгових точок поряд, які також продукують такі відходи. 
 Поки що для збору пластикових пляшок встановлені металічні клітки, але уже за два тижні їх почнуть замінювати на євроконтейнери, які прибудуть до Рівного. 
 Мешканці, які вже кілька днів любуються обновками, уже встигли переконатись, наскільки це зручно. 
     - Скло окремо, папір окремо. А то складають все на купу, що місця в контейнерах не вистачає, постійно валяється, де попало. Навіть папір і скло складали біля цих контейнерів. А так окремо, я це побачила і навіть вже скористалась, сортувала. Окремо краще складати, - розповіла Людмила Аркадіївна. 
 Ну а начальник "КАТП-1728" Ростислав Кралюк додає: якщо все піде цивілізовано, то комунальники планують із зібраного роздільно сміття навіть мати невеликий прибуток. 
     - І скло, і папір, і ПЕТ-пляшка - воно є вторинною сировиною, яка здається. І ми так само зробили розрахунки і ми це також будемо реалізовувати, - зазначив пан Кралюк. 
     Також він зазначив, що частково це дозволить розвантажити і сміттєзвалище, адже частина сміття туди вже не потраплятиме. 

Ключові слова: 

Коментарі

А що в них еротичного в тих ероконтейнерах?)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.