Рівненському автохаму розбили скло

У спільноті "Я паркуюсь як МУДАК" рівнянин розмістив допис, у якому розповів про те, як покарали рівненського автохама за паркування на дитячому майданчику.

Невідома особа покарала автохама розбивши лобове скло автомобіля.

Ключові слова: 

Коментарі

От бидло таке як і ти. Да, дід не правий. Можна було б просто залишити записку щоб більше не ставив, піти до нього додому провести бесіду.
А отак, втиху підійти розбити скло і втікти, це може зробити звичайне бидло, ще й сцикливе

Якби паркувався там де потрібно ніхто не розбивби,а так хто бидло?

А хто дав право псувати майно, хоч і старе??? Так поступити може тільки бидло. А ще в європу сунемся. Правильно, що поляки нас бидлом називають.

Яка різниця хто це чи мажор,чи дідусь,чи будь - хто,хто дав право себе так поводити?За що і отримав

ну звичайно це дуже "круто" робити скло в старій волзі якомусь діду що припаркувався на формально дитячому майданчику (а по факту це більш схоже на громадську вбиральню наших чотирилапих друзів). А якомусь крутому менту чи сбу-шнику розвалити шкло в лексусі слабо ? а ? чи очко заграло, бо той може дістати з бардачка пістолет і кілька раз шмальнути в борців за справедливість парковок

Шановні чому ви захищаєте цього водія? чому він заїхав на дитячий майданчик?
Якщо такі люди неповажають інших і їм на все і на всіх плювати то тільки таким способом можна навчити їж поважати інших а особливо в даному випадку дітей.

Можливо, то якийсь " Кровосісі" парканувся, просто шифрується під старого зламка, доречі голова асоціації фермерів нашої області, який володіє декількома стоянками та гаражними кооперативами на Північному з прізвищем Українець, їздить ще старішою "Волгою" помальованою "кісточкою" і весь такий "бідовий"...

В сосну стукнуті. Для "таких" є відповідні органи. І після постанови про порушення ПДР в нього відпало б бажання так паркуватись.

Правильно зробили. Після цього можна сміло пішоходам які порушують ламати ноги, перед тим конфіскувавши взуття. Молодці! А сусідам які шумлять квартиру підпалити.

Правильно? Якби там стояв позашляховик, то наш "менталітет" не дозволив би такого зробити, а на старій Волзі можна.....впевнена, шо у власника навіть грошей не буде, щоб це скло замінити.
І цей вчинок набагато гірший, ніж виїхати на майданчик дитячий, він же на пісочниці припаркувався. Про який розвиток народу можна говорити?!?!? деграданти...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.