У Рівному безкоштовно навчають англійської та німецької

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека не перший рік співпрацює в рамках партнерства з такими міжнародними інституціями як Посольство США в Україні та Ґете-Інститут —  культурний центр Німеччини в Україні. Відповідно до цього співробітництва в бібліотеці, зокрема, у відділі обслуговування документами іноземними мовами, реалізуються проекти «Вікно в Америку» та «Бібліотека – партнер Goethe-Institut: Мова. Культура. Німеччина». 

В межах вищезгаданих проектів діють розмовні клуби, які майже десять років поспіль за допомогою волонтерів Корпусу Миру (США) та Фонду Роберта  Боша (Німеччина), надають можливість кожному відвідувачу бібліотеки спілкуватися та вдосконалювати на основі комунікативної методики навички розмовної англійської та німецької мови, обговорювати актуальні теми, цікаво проводити дозвілля. 
Зібрані у відділі ресурси на традиційних та цифрових носіях забезпечують користувачам необхідне для них опанування іноземної мови та поліпшення розмовних навичок. 

В Кіноклубі шанувальники американського кіно щомісяця долучаються до перегляду нових американських фільмів мовою оригіналу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.