У Рівному вантажник збував наркотики

Три роки позбавлення волі — за зберігання та збут наркотичного засобу. Таке покарання призначила колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області 35-річному рівнянину, якого суд першої інстанції у серпні цього року визнав винним та засудив одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч.2 ст. 307 (збут наркотичних засобів, вчинений повторно) і ч.2 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту), та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки.

У ході досудового і судового розслідування з’ясувалося, що 35-річний житель Рівного, який працює вантажником на одному з місцевих підприємств, у червні цього року збув в обласному центрі трохи більше трьох грамів канабісу — особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено. Після затримання правоохоронці виявили в підозрюваного ще два паперові згортки з цією ж наркотичною речовиною, загальна маса яких — понад 8 грамів.

Рівненський міський суд призначив чоловікові покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки. Вирок в Апеляційному суді Рівненської області оскаржила прокуратура, вимагаючи для засудженого більш жорсткого покарання, а саме: позбавлення волі на строк 6 років з конфіскацією ¼ майна обвинуваченого.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області вирок суду першої інстанції від 6 серпня 2015 року скасувала та постановила новий вирок, визнавши мешканця обласного центру винним за ч.2 ст. 307 і ч.2 ст. 309 КК України та призначила покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки без конфіскації майна. При цьому колегія суддів врахувала ступінь тяжкості вчинення злочинів, один із яких належить до тяжких і відповідальність за нього чинне законодавство значно посилило. Серед пом’якшуючих обставин — утримання малолітньої дитини та непрацездатної матері, позитивні характеристики з місця роботи, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, а також той факт, що раніше засуджений до кримінальної відповідальності не притягувався

Обвинуваченого взяли під варту в залі судового засідання.

Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області 

Ключові слова: 

Коментарі

Щас збігаю - прикуплю пару доз

Даю підсказку, на Курчатова кооператив "Автолюбитель", вроді 9-та лінія, посередині стоїть Мерс Спринтер, навпроти гараж. Збуває наркотикі та крадені скутери

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.