Рівненський зв'язківець врятував радіотехніку під час вибухів у Сватовому

Коли на території складів РАО в місті Сватове розпочалась масштабна пожежа та стали вибухати боєприпаси, зв’язківець із оперативного командування «Захід» старший сержант Анатолій Городчук швидко зорієнтувався та попередив п’ятьох військовослужбовців іншої військової частини про небезпеку. Разом вони заховалися від небезпеки в укритті для особового складу, яке було обладнане неподалік радіостанції. Невдовзі військовослужбовець помітив, що радіостанція зайнялася. Анатолій почав гасити полум’я, яке вже розповсюдилося по даху, кабіні автомобіля. Попри небезпеку, з другої спроби йому вдалося повністю загасити вогонь. Військовослужбовець повернувся в укриття та щогодини доповідав про стан справ командиру зведеного підрозділу зв’язку військової частини.

Своїми діями старший сержант Анатолій Городчук врятував бойову техніку та майно від знищення. А після отримання наказу евакуював радіостанцію у визначений район.

За проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість та рішучість під час виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, командування окремої бригади зв’язку оперативного командування «Захід» прийняло рішення про подання старшого сержанта Анатолія Городчука до нагородження державною нагородою України — орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Важливо зазначити, що зв’язківець з Рівного бере участь в антитерористичній операції з травня 2014 року.

Про це повідомив підполковник Олександр Гайн, Регіональний медіа-центр МО України (м.Львів)

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.