Дмитро Якимець відчинив кабінет міського голови для всіх рівнян

Кабінет міського голови має бути відчиненим для всіх рівнян, а не лише для «обраних». Саме це на практиці й продемонстрував 6 листопада лідер “Громадського контролю” та кандидат на посаду міського голови Рівного Дмитро Якимець. За 1 гривню 95 копійок він взяв в оренду на дві години кабінет очільника міста для проведення прес-конференції та без перепон відчинив його для всіх охочих.

Як розповів Дмитро Якимець, місце для проведення прес-конференції щодо відкритості міської ради було обрано не випадково. Адже Володимир Хомко, будучи кандидатом на посаду міського голови, 7 жовтня провів прес-конференцію у своєму робочому кабінеті, тим самим порушивши виборче законодавство.

- В усьому цивілізованому світі люди, які займають керівні посади, на час проведення виборчої кампанії йдуть у відпустку. Володимир Хомко цього не зробив. Це неприпустимо, адже згідно із ч. 2, ст. 60 ЗУ «Про місцеві вибори», кандидатам, які займають посади у державних органах влади, заборонено використовувати для передвиборчої агітації приміщення за місцем роботи. Провівши прес-конференцію у своєму робочому кабінеті, Володимир Хомко переплутав комунальне майно із власним і фактично дав привід іншим кандидатам чинити так само. Тому я й скористався цим правом, бо вважаю, що якщо людина порушила закон, їй потрібно це показати, щоб більше такого не відбувалося, - каже Дмитро Якимець.

За словами Дмитра Якимця, він разом із своєю командою вирішили відчинити двері кабінету міського голови і впустити туди свіже повітря.

- Я вважаю, що рівняни мають право потрапляти в кабінет очільника міста та бачити, в яких умовах він працює. А Володимир Хомко, будучи міським головою, навіть прийоми громадян проводить в іншому приміщенні. Тим самим він демонстрував, що двері його робочого кабінету відчинені не для всіх. Але ж це наша з вами комунальна власність, і громада має право бачити, як нею розпоряджаються. Тому ми повинні зламати радянські пережитки і показати, що ці люди не будуть користуватися нашим майном як своїм особистим і ставити перед нами перепони, - переконаний лідер «Громадського контролю».

Однак, відчинивши двері кабінету міського голови Рівного для всіх охочих, сам Дмитро Якимець туди не зайшов. Він пояснив, що зробив це навмисно, бо кабінет як такий його не цікавить, та спілкувався із журналістами при вході у приймальну міського голови.

Також Дмитро Якимець звернув увагу мешканців міста на те, що відкритість та публічність роботи нової Рівненської міської ради та міського голови – одне з головних завдань нової влади.

– Ми всі маємо пам’ятати, що влада – це лише найняті на роботу працівники, які повинні якісно та відкрито виконувати свою роботу, звітувати перед рівнянами та зважати на їх думку. Натомість що ми бачимо зараз? З міського бюджету платять зарплату більше, ніж для півтисячі працівників міськвиконкому, а ми навіть не знаємо, чим ці люди займаються. Це в той час, коли бюджету вони щороку обходяться у 30 мільйонів гривень. Тому перше, що ми зробимо, коли прийдемо до влади, – це проведемо публічний аудит кожної посади у міськвиконкомі, – зауважив Дмитро Якимець.

Підтримати лідера «Громадського контролю» у прагненні зробити міську раду відкритою для рівнян прийшли й члени його команди. Адже вони так само переконані, що ніхто не в праві зачиняти двері перед мешканцями міста, бо це принцип прозорості, який варто сповідувати постійно. Власне, зробити це і зобов’язалися Дмитро Якимець та його команда.

- У Рівному повинне бути дієве місцеве самоврядування, громада має право впливати на процеси, що відбуваються. Саме це повинно бути пріоритетним завжди, - впевнений Дмитро Якимець.

на правах реклами

Коментарі

З Дозволу? Ви не шановний будете - со...ти)

Лох ти! Хумку! Лизав?

Сците хлопці Якимця, сцить-сцить скоро буде Вам "моден токінг"

А що там під час робочого дня робить держслужбовець ОДА Стельмащук? Прогул майбутнього депутата?

Дрімуча провінційність цього чоловіка вписана у його слова, поступки та вигляд ...інакше кажучи куди ти, лох, лізеш?

Невдала реклама... Якимцю ще декілька років потрібно буде потрапляти в цей кабінет з дозволу мера міста...

Не пройшло і пів-року, як ця новина стала відома кореспондентам ВСЕ.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.