Соліст рівненської філармонії став «Заслуженим артистом України»

Звання «Заслужений артист України» присвоєно солістові-вокалісту Рівненської обласної філармонії Леоніду Репеті.

Почесне звання присвоєно з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність.

Про це йдеться в Указі Президента України від 9 листопада №632/2015, повідомляють у Рівненській ОДА.

Довідково: Солістом-вокалістом Рівненської обласної філармонії Леонід Репета став у 1978 році, з 1980 по 1981 рік працював солістом Закарпатської філармонії. Одним з перших у Рівному створив рок-колектив, який став лауреатом першого у Західній Україні рок-фестивалю «Рок – культура 88». Заснував музичну групу «Незаймана Земля», яка стала лауреатом першого Всеукраїнського фестивалю «Червона рута». Колектив – лауреат фестивалів «Зелений світ-90» та «Тарас Бульба-92». З 1992 року почав сольну кар’єру автора і виконавця, і у тому ж році пісня «Марія. Фреска» стала кращою на фестивалі «Марія» міста Трускавець.

У 1996 році у Рівному створив обласний благодійний фонд «Культура і мистецтво», у якому протягом десяти років працював на посаді художнього керівника. За цей період були проведені десятки культурно-мистецьких заходів та концертів за участю зірок української естради. У 1996-98 роках – лауреат багатьох музичних телевізійних фестивалів. З початку 2011 року працює солістом-вокалістом Рівненської обласної філармонії.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.