Претендент на посаду голови Рівненської облради зустрічався з людиною Коломойського

Новообраного депутата Рівненської обласної ради та одного з ймовірних претендентів на крісло голови облради Юрія Благодиря вчора бачили у Верховній Раді. Як стверджують наші джерела, Юрій Анатолійович з’явився в кулуарах парламенту перед вечірнім засіданням.

Зокрема, як видно на фото, Благодир мав розмову з депутатом Борисом Філатовим, який є наближеною людиною до Ігоря Коломойського та одним із лідерів партії "УКРОП". Нагадаємо, що до Рівненської облради пройшло п'ять депутатів від цієї політичної сили. 

Інший співрозмовник - депутат Віктор Бондар із депутатської групи "Відродження".

Не виключено, що візит Юрія Благодиря до Верховної Ради пов’язаний із боротьбою за посаду голови Рівненської облради. Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", є інформація про неофіційний розподіл областей між БПП "Солідарність" і ВО "Батьківщина". Парламентські журналісти зафіксували на фото нібито список, згідно з яким розподіляються посади в керівництві областей. Відповідно до нього, Рівненщина має відійти до "Батьківщини", а в такому випадку найімовірніше головою облради стане Микола Кучерук, який вже неодноразово заявляв свої амбіції стати керівником облради.

Як стало відомо з достовірних джерел у керівництві облради, попередньо перше засідання новообраної ради мало відбутись у п’ятницю, 13 листопада. Однак згодом було вирішено перенести сесію. Вочевидь, через те, що немає більшості голосів депутатів для обрання нового керівництва Рівненської обласної ради.

Про основних претендентів на посади в  керівництві облради, кулуарні домовленості та інтриги читайте згодом на сайті "ВСЕ". 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.