Мартин пов`язує підпал авто зі своєю діяльністю, Хомко називає це провокацією

Активіст руху "Рівне без Хомка" Роман Мартин пов`язує підпал авто безпосередньо зі своєю діяльністю, пише "Чарівне.інфо".

Постраждалий каже, що останнім часом агітує проти чинного мера Рівного Володимира Хомка:

- Так, є версія стосовно виборів міського голови. Я останній місяць активно агітую проти діючого мера, - зазначає він. - Усе це я пов`язую із своєю діяльністю в русі "Рівне без Хомка". Адже вже неодноразово, і в інтернеті теж, мені погрожували, що якщо я не припиню паплюжити добре ім`я нашого мера, то дуже про це пошкодую.

Однак, очільник міста заявляє, що нічний підпал є "черговою провокацією" його конкурента на виборах мера у другому турі Дмитра Якимця:

- Сьогодні вночі помічнику голови Рівненської обласної ради та громадському активісту руху «Рівне без Хомка» Роману Мартину спалили авто. Дайте відповідь самі собі, кому вигідний цей інцидент за чотири дні до виборів і саме в переддень виходу усіх друкованих ЗМІ Рівного? Тільки Якимцю.

Це така ж гнила провокація, як і справа про мільйон. Хтось сумнівається, що штаб Якимця сам найняв Мартина, сам йому платив, і сам спалив йому авто, пообіцявши купити нове. З огляду на викинуті Якимцем десятки мільйонів, це дрібничка, - наголошує Володимир Хомко. - І ще одне. Зважаючи на те, що провокація була організована під відеокамерами, не здивуюсь, якщо завтра знайдуть якогось бомжа чи наркомана, який скаже, що замовником був саме Хомко.

Межі цинізму у цих людей немає. Дай Бог, щоб це був останній інцидент у Рівному за участі брудних бурштинових мільйонів. 

Ключові слова: 

Коментарі

Якимець ПАПЛЮЖИТИ тільки уміє!

От скотиняка провладана, громадським діячам майно нищить!!! В котел його!!!!

Хомка на люстрацію, малесенький,,,, все чесно заробив, рівнян любить (точніше красти у нас з кішень).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.