На Рівненщині актори та міми розповідатимуть про зміну клімату

Щоб школярі та студенти Рівненщини зрозуміли небезпеку кліматичних змін для планети, для них влаштовуватимуть мистецькі дійства. Їх проводитимуть, зокрема, французькі та німецькі актори. Приводом для цього стало те, що з 30 листопада  по 11 грудня, 2015 р. в Парижі відбуватиметься 21 конференція ООН про зміну клімату (СОР 21). Тож Посольство Франції в Україні, РОО «Французький Альянс», Рівненська міська рада, Рівненський інститут післядипломної педагогічної освіти проводять низку заходів у листопаді – грудні.

Перше дійство під назвою «Врятуймо планету» у виконанні французької трупи  «Show en ville» прийматиме м. Костопіль. Це буде інтерактивна музична комедія, яка привертає  увагу до  екологічних проблем  планети Земля та пропонує шляхи їх рішення за участі кожного . Костопіль прийматиме цю виставу 16 листопада у Будинку культури. 

Друга вистава відбудеться у Рівному  19 грудня. Прийматиме ії буде ЗОШ №27 м. Рівне, яка запросить до своєї актової зали учнів шкіл міста, які вивчають французьку та німецьку мови, адже виставу представить франко-німецька трупа "Die Ökolos", у якій працюють мім Nicolas Moisy (Франція) та клоун Emmeran Heringer (Німеччина) . Після вистави учні зможуть поспілкуватися з акторами французькою та німецькою на теми з проблем екології. 

 7 грудня в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться  інтерактивна конференція  для учнів старших класів та студентів , яка є французьким проектом «БіоСфера»  та торкається теми сталого розвитку в контексті впливу людини на навколишнє середовище. Наприкінці конференції буде проведене інтерактивне голосування. 

Крім того, "Альянс Франсез" м. Рівне та РОІППО оголосили конкурс на кращу роботу художньо-прикладного мистецтва на тему: «Я дбаю про навколишнє середовище» (з 1 - 20 листопада 2015 р.).

Про це повідомили з РОО «Французький Альянс».

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.