У Верховні Раді засвітився ще один рівненський політик

Як раніше повідомляв сайт "ВСЕ", вчора у кулуарах парламенту бачили новобраного депутата Рівненської облради від БПП "Солідарність", одного з імовірних претендентів на посаду голови облради Юрія Благодиря.

А сьогодні у Верховній Раді був інший рівненський політик - Валентин Королюк. Він був кандидатом у депутати обласної та міської рад від ВО "Батьківщина", однак Королюкуне вистачило голосів, щоб отримати депутатський мандат. Але за інформацією сайту "ВСЕ",  найімовірніше, Валентин Анатолійович таки отримає депутатський значок після того, як дехто з новообраних депутатів, котрі пройшли у кілька місцевих рад, відмовиться від одного з мандатів. Це має статись нібито не без сприяння іншого претендента на посаду голови облради Миколи Кучерука.

Валентин Королюк та Василь Яніцький

Як стверджують наші джерела у парламенті, Королюк зустрічався з нардепами від БПП "Солідарність" Василем Яніцьким і Олександром Дехтярчуком, а також із Сергієм Євтушком від "Батьківщини". Найдовше пан Валентин розмовляв зі своїм давнім політичним соратником Борисом Тарасюком. Не виключено, що візит рівненського політика пов’язаний із кулуарною боротьбою за посаду голови Рівненської облради. Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", днями у парламенті журналісти зафіксували нібито процес розподілу посад у керівництві обласних рад між БПП "Солідарність" та "Батьківщиною".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.