У Сарнах обрали голову районної ради

Сьогодні в сесійній залі районної ради відбулося перше пленарне засідання сесії районної ради сьомого скликання. 
Традиційно засідання розпочалося з гімну України, а оскільки дане засідання було першим то також прозвучав і гімн Сарненського району.
Голова Сарненської районної виборчої комісії Володимир Щербан доповів про підсумки виборів депутатів Сарненської районної ради сьомого скликання та визнання їх повноважень. Після чого методом таємного голосування депутатів районної ради було обрано голову та заступника голови районної ради. Отож головою районної ради став депутат районної ради, в. о. першого заступника голови райдержадміністрації Руслан Серпенінов, а заступником – Микола Костецький, який до цього обіймав цю посаду. 
Голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук привітав Руслана Серпенінова з призначенням та побажав спільної плідної праці на розвиток Сарненського району. До привітань долучилися міський голова Світлана Усик та екс-голова районної ради Микола Драганчук.
В рамках пленарного засідання новообрані депутати розглянули питання щодо присвоєння рангу та оплати праці голови та заступника районної ради. А також про призначення головного редактора районної газети «Сарненські новини».
Наприкінці першого засідання депутати районної ради сьомого скликання зробили спільне фото на фоні адмінбудівлі районної ради та райдержадміністрації.

Повідомляє Сарненська Райдержадміністрація.

Ключові слова: 

Коментарі

Це людина Холика та Пельменя, тепер весь бурштин Сарненського району буде під ними. Скоро до нього приїде Євтеній за доляхою.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.