Ініціативі Яніки Меріло IGOV потрібні волонтери у Рівному

Ініціативі Яніки Меріло IGOV потрібні волонтери у Рівному. Про це повідомомляє один з засновників волонтерського сервісу IGOV Дмитро Дубілет.  igov.org.ua - портал, на якому і зібрано послуги, які державні органи України надають громадянам та бізнесу. Частина послуг надається через інтернет (такі послуги позначені іконкою), інша частина все ще очікує на впровадження в електронній формі. Цей портал зроблено волонтерською командою iGov в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів у наших державних органах.

Волонтери проекту ставлять собі нові завдання: запустити пілотні електронні послуги по всій Україні та контролювати якість їх  надання у кожній області. 

- Приєднуйтесь до нашої групи волонтерів! По-перше, ви внесете реальний внесок у боротьбу з корупцією в Україні, у підвищення ефективності держапарату і комфорт громадян, - закликає Дмитро Дубілет. - Навіть якщо ви зможете приділяти проекту 10 хвилин на тиждень, все одно ми будемо вдячні за допомогу! Ось лише деякі завдання:

- Моніторинг якості надання послуг (наприклад, через дзвінки користувачам або короткий візит до держорган в ролі таємного покупця);
- Спілкування з особами, які приймають рішення по послугах;
- Навчання чиновників-виконавців;
- Офіційні запити до держорганів;
- Спілкування зі ЗМІ;
- Підтримка користувачів iGov;
- Організація заходів (прес-конференції, презентації);

Також ви можете не просто виконувати завдання щодо впровадження iGov, але й увійти в групу координаторів у вашому населеному пункті.

Для тих, хто готовий перепрограмувати України разом, організатори пропонують заповнити коротку анкету: https://docs.google.com/forms/d/1w-BR01CSicvhWSXb36CiRjHCwvp-vyPuTHBaWw1iW4U/viewform

Читайте також:

Кам'яний вік: у Рівному чиновники не хочуть впроваджувати електронне урядування

"Кам'яний вік-2": чому влада Рівного ігнорує пропозицію безкоштовного запровадження електронного урядування

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.