Житомирська фірма обладнає приладами GPS рівненські тролейбуси та маршрутки

Фірма з Житомира "Автоімідж" обладнає приладами GPS 35 тролейбусів і близько 300 маршруток Рівного. За результатами засідання відповідної комісії, вона набрала 80 конкурсних балів, що на 20 більше, ніж Луцька фірма "Мак". 

Щоправда, під час обговорення членами комісії пропозицій фірм, між двома компаніями виникли словесні перепалки, адже кожна з них намагалася довести, що вона краща.

Та члени комісії прийняли своє рішення. 

Так, житомирська фірма пропонує обладнання GPS-приладами транспортних засобів, а також встановлення на період обслуговування транспорту в Рівному зупинки з екраном, на якому буде відображатися інформація про графік руху громадського транспорту, з  WI-FI, контейнером для роздільного збору сміття та можливістю зарядки мобільного телефону. 

Так, рівненські чиновники запевняють, що вже найближчим часом розпочнуть обладнання транспорту GPS-приладами.

Втім перевізники результатами не задоволені, мовляв, із кожної маршрутки додатково доведеться сплачувати від 70 до 120 гривень.

За словами президента ГО "Союз перевізників" Валентина Демчука, з кожної маршрутки щомісяця доведеться платити по 70 гривень за обслуговування і по 50-60 гривень, швидше за все, за диспетчерський пункт. А також додає, що нині перевізникам просто нав'язують умови.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.