Рівненські нардепи "підписались" за Юрія Благодиря?

Нинішні та колишні депутати Верховної Ради від різних політичних сил вирішили підтримати новообраного депутата Рівненської облради від БПП "Солідарність" Юрія Благодиря. Такий висновок можна зробити з коментарів рівненським ЗМІ, у яких політики фактично стали на захист одного з головних претендентів на посаду голови облради.

Так, народний депутат від "Народного фронту" Юрій Вознюк (у 2012-2014 член фракції ВО "Батьківщина" - ред.) в своєму інтерв’ю газеті "Рівне Вечірнє" вважає, що Благодиря помилково зараховують до числа екс-"регіоналів".

— Помилково називати Юрія Благодира "регіоналом". Він ніколи не був членом цієї партії. Коли розпочалися масові акції протесту, він діяв всупереч фракції "Партії регіонів". Проголосував за відставку Миколи Азарова з посади Прем'єр-міністра, потім одним з перших вийшов із фракції "Партії регіонів". Цим зробив надзвичайно мужній крок, бо на депутатів тоді чинили шалений тиск. Більше того, це було вкрай небезпечно, адже якби Майдан не закінчився поваленням режиму Януковича, Юрій Благодир мав би величезні проблеми, – переконаний Юрій Вознюк. І додає, що у найстрашніший момент Майдану у 2014 році, а це розстріл десятків активістів, втеча Януковича, Юрій Благодир запам'ятався Юрію Вознюку тим, що був одним із тих 236 депутатів, які 20 лютого наважилися прийти до Верховної Ради, і голосували за те, щоб співробітники внутрішніх військ і "Беркута" залишили столицю. А вже наступного дня Юрій Благодир підтримав закон про обмеження надмірних, фактично "диктаторських" повноважень президента та його усунення з посади. 

Схожу думку висловив і екс-нардеп від ВО "Батьківщина" Валентин Королюк у своєму коментарі інтернет-сайту "OGO.ua".

— У парламенті Юрій Благодир завжди відстоював перспективу входження України до Європейського Союзу. Коли Віктор Янукович відмовився підписувати Асоціацію з ЄС, а в країні розпочалися протести, то Юрій Благодир одним з перших вийшов з провладної фракції Партії регіонів. – говорить Валентин Королюк. - Він своїми вчинками у парламенті показав, що підтримував вимоги активістів Майдану. Адже голосував за відставку Миколи Азарова, потім - всього уряду та усунення Віктора Януковича з посади глави держави. 

Така публічна підтримка видається дуже цікавою, з огляду на те, що нині точиться кулуарна боротьба за посаду голови Рівненської обласної ради. Де головними конкурентами є сааме Юрій Благодир, якого обрали до обласної ради від БПП "Солідарність" та керівник місцевої "Батьківщини" Микола Кучерук.

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", є інформація, що згідно з домовленостями між "Солідарністю" і "Батьківщиною", Рівненщина має відійти за квотою саме представникам партії Тимошенко. Однак не виключено, що місцеві політичні еліти вирішать приймати рішення без огляду на київські домовленості.

За попередньою інформацією, перше засідання новообраної обласної ради має відбутись вже наступного тижня. 

Коментарі

в коридорах влади почали говорити про альтернативну кандидатуру від БПП на голову облради. Ним може стати керівник апарату ОДА Олександр Корнійчук. В раді кажуть, що він вже був депутатом обласної ради і розуміється в тій кухні. Але ще ведуться перемовини по збору голосів під Благодиря.

прєдвідєть-нє значіт прєдать,ги-ги-ги:)))Благодир,просто з чуйкою,як кожен палєстінєц:))

Мислимо категоріями "Зарда - Перемога".
Благодир - регіонал - зрада.
Благодир - патріот - перемога.

Це примітивно.

От Якимець і Хомко зійшлися в дебатах. Правда погано вони розказали, що хочуть зробити, а більше один одного опускали, але все ж таки...
От всі лідери політичних партій також мають публічно презентувати свої програми.

Партія важлива лише тоді, коли ти згоден з тим, що політик не має відповідальності. Взагалі ці партії треба прибрати і залишити тільки мажоритарку. Кожен відповідає сам за себе.

Вася IP 192.42.116.16,

в цих словах звичайно є логіка.

Тим не менше, як би там не було, "треба думати наперед, а не назад". Важливо, щоб той, хто буде керівати місцевою владою в області думав про перспективи і дійсно, не так важливо хто саме це буде.

Моя позиція в тому, що всі, хто завгодно. Тільки не ВО "Свобода".
Хлопці мали такий шанс. Могли стати головною політичною партією країни, а замість цього Махніцький купив готель в Києві. Просто соромно.

Оля IP 176.36.171.102, якщо йти за цією логікою, то всі були регіоналами, бо податки платили владі.

Влада яника, крім останніх місяців йшла в Європу швидше, ніж хто-небудь до неї.

В тому і ситуація з Благодирем, що не він, а ніхто інший ще влітку 2013 року (навіть не в 2012) не могли знати де ми опинимось.

Вася IP 192.42.116.16,

регіонал - це той, хто був у владі при янику.

людино свідомо робить свій вибір завжди.

Оля IP 176.36.171.102,

а що таке регіонал взагалі?

півкраїни були регіоналами, а потім вся країна яника проганяла.
одна справа бути з яником, а інша бути у провладній коаліції

Вася IP 192.42.116.16,
що значить не важливо?

Шо хай регіонали усюди будуть?

Як що, головою оберуть "Кучера", значить сто відсоткова гарантія на те,що біля адміністрації "Чугуна" буде викопаний став для риби. Адже за депутатську діяльність у ВР єдине, на що спромігся депутат для області, це перекопати річку "Замчисько" для того, щоб викопати шикарний став біля свого обійстя.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.