У Рівному дві фірми "вилетіли" з конкурсу щодо можливості обладнання громадського транспорту приладами GPS

З суперечками, внесенням додаткових пропозицій та активним обговоренням відбулося у Рівному засідання комісії з визначення суб’єкта господарювання, який забезпечить обладнання пасажирського транспорту приладами GPS контролю. У результаті конкурсу обрали фірму з Житомира, яка й встановлюватиме GPS-навігатори в тролейбусах та автобусах міста.

Як повідомив депутат Рівненської міської ради та член конкурсної комісії Святослав Євтушенко, не всі присутні залишилися задоволені таким рішенням, адже до конкурсу не допустили рівненську фірму, яка запропонувала майже вдвічі дешевший варіант абонентської плати за обслуговування приладів.

- На конкурс подали пропозиції своїх послуг чотири фірми — рівненська, житомирська, киїівська та луцька. Так як представники з Києва не приїхали на засідання, то їх документи вирішили не розглядати, а рівненську фірму не допустили до конкурсу з формальних причин. Тому в результаті обговорення постав вибір між луцькою і житомирськоюкомпаніями. І члени комісії, хоча й не одноголосно, але віддали перевагу фірмі з Житомира. Вона набрала 80 балів, у той час як луцька — 60, - каже Святослав Євтушенко.

Та депутат додає, що сама процедура конкурсу відбувалася з деякими порушеннями, але це вже справа компетентних органів.

Тим часом експерт у галузі GPS-моніторингу Михайло Заремський зауважив, що встановлення приладів не місцевою фірмою може викликати й технічні проблеми.

- Я вважаю, що в умовах конкурсу для фірм, які беруть у ньому участь, варто було б прописати пункт, що протоколи мають бути відритими і їх дані при потребі можуть передаватися на інші сервери. Тобто, має бути можливість створенняальтернативного сервісу. Адже по суті, ці дані мають належати не фірмі, а громаді Рівного та використовуватися на благомешканців, а не в комерційних цілях. Тому компанії, які надають послуги, мають бути готові передати інформацію іншій фірмі, якщо та подасть кращу пропозицію через рік-два, коли припиниться термін договору, - підкреслив Михайло Заремський.

Так, Святослав Євтушенко вніс пропозицію зазначити такі вимоги до фірм, як додаткову умову договору, що підтримали інші члени комісії, йдеться у повідомленні прес-служби.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.