У селі Рокитне батьки так і не пускають дітей до школи

Понад тиждень учні с.Рокитне на Рівненщині не відвідують навчання. Причина того, кажуть батьки, небажання аби їх діти ходили до школи у дві зміни. Єдиним виходом із ситуації бачать будівництво нової школи, проектно-кошторисну документацію якої вже почали виготовляти минулоріч.

Зустрітись із батьками, чиї діти пропускають навчальну програму вже не перший день, і переконати відновити у школі повноцінний навчально- виховний процес приїхав заступник голови ОДА Олександр Савчук, керівництво району та освітяни.

- Я бачу кілька виходів: перший – переглянути розклад. Це потрібно було зробити ще  до першого вересня. По-друге, в Рокитному функціонує  ЗОШ №3, де є майже півтисячі вільних місць. Там спокійно можуть навчатись діти в першу зміну. Довезення до закладу здійснюватиметься шкільним автобусом. Щодо внутрішніх вбиралень, то їх теж невдовзі відремонтують.  А ще триває заміна старих вікон на склопакети. Відтак, нині не існує жодних причин не пускати дітей до школи, -  зазначив Олександр Савчук.

Розпочати навчальний процес в існуючій школи закликали і освітяни області. Вже нині керівництво закладу розробило новий розклад, де немає другої зміни. А понад 10 кабінетів, які в школі фактично пустували, тепер  будуть використовуватись ефективніше.

- У цій школі є можливість вмістити школярів у першу зміну. Це ми вже зробили. А проект вартістю понад 92 мільйони гривень на стадії завершення. Його розробляє незалежна  приватна організація. Далі триватиме експертна оцінка, і лише потім можна буде говорити про пошук коштів. Це надскладний проект, і ніхто не візьме на себе відповідальність зробити його неякісно,- додав начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Нині у школі після перегляду розкладу зовсім не залишилось другої зміни. Однак батьки  знову не хочуть, аби діти там навчались навіть  у першу.

Про це повідомили з управлінн освіти  і науки Рівненської ОДА.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.