На Рівненщині визначали кращі гуртожитки

У Рівному підбили підсумки огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток  у 2015 році.  Своєрідні змагання між гуртожитками  проводяться в області  вже упродовж  8  років. У цьогорічному огляді-конкурсі взяли  участь 24  гуртожитки.  Спеціально створене журі ретельно вивчало в яких умовах проживає молодь. Особливу увагу під час огляду звертали і на забезпечення пожежної безпеки та  санітарно-гігієнічні умови  мешканців  гуртожитків. Переможців члени журі визначали за максимальною сумою набраних балів згідно з критеріями оцінки житлово-побутових умов за двома категоріями: серед  університетів  та  коледжів.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, такий конкурс дозволяє  гуртожиткам ВНЗ створювати кращі умови для своїх студентів,  осучаснювати існуючі приміщення, і в кінцевому результаті ставати кращими в області.

У підсумку, І місце  вибороли   гуртожитки № 6 Національного університету „Острозька академія”  та  № 2 Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП; ІІ  місце  -  № 6 Рівненського  державного   гуманітарного  університету, № 1 Сарненського педагогічного коледжу РДГУ  та вищого комунального навчального закладу “Дубенський медичний коледж” Рівненської обласної ради; і ІІІ  місце розділили  - гуртожиток № 4 Національного університету водного господарства та природокористування, № 3 Рівненського державного базового медичного коледжу,  № 2 Рівненського державного аграрного коледжу та № 1 Млинівського державного економіко-технологічного коледжу.

Переможці конкурсу отримали грошові винагороди. Кошти  спрямують на придбання  необхідної побутової техніки  для студентських гуртожитків -  телевізорів, бойлерів, холодильників, пральних машин та музичних центрів. На  матеріальне  стимулювання  переможців  огляду-конкурсу у  2015 році  було  передбачено  95 тисяч гривень. 

Про це повідомили з управління освіти  і науки Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.