50 правоохоронців Рівненщини поїхали в зону АТО

П’ятдесят добровольців зведеного загону правозахисників із Рівненщини поїхали на схід. Там майже два місяці боронили нашу країну їхні колеги, яких сьогодні зустрічали на рідній землі.
Тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника начальника поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Дмитро Бабак та тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника поліції Рівненської області Віталій Заславський зустрічали своїх колег.
— Можу впевнено з гордістю сказати, що ви – дійсно герої, — звернувся до колег Дмитро Бабак. — Адже більшість з вас вирушає в зону АТО вже не вперше і навіть не вдруге. І, знаючи, яка небезпека чекає на вас на Сході, ви з честю несете службу.
— Раді вітати вас здоровими та в повному складі, — долучився до вітань Віталій Заславський. — Аби пристосуватися до реалій спокійної Рівненщини, всім вам надається десятиденна відпустка. А вже після відпочинку, з новими силами всі бажаючі можуть приступити до несення служби в новостворених підрозділах Національної поліції.
Утім, найтрепетнішою була зустріч із героями після офіційної частини, коли рідні, близькі та колеги, не стримуючи емоцій, не скупилися на обійми та щирі сльози радості.
Про це повідомили з відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.