У Рівному "РЕНОМЕ" фінансує ідеї

"РЕНОМЕ" приймає заявки на участь у конкурсі грантів, який має на меті підтримку ініціатив місцевих громад.

Розмір грантів становить приблизно 15 000 гривень, проте компанія залишає за собою право змінювати суму фінансування.

Отримані гроші можна використати для цілей, пов’язаних ыз такими напрямами:

· запровадження нових та цікавих форм роботи з виховання та навчання молоді;

· створення сприятливих умов для позитивних змін у нашому місті;

·  створення середовища спілкування, що сприятиме активізації здорового способу життя, екологічної свідомості, розвитку творчих та освітніх здібностей молоді.

Проект обов’язково повинен відображати в собі методику роботи з молоддю, може бути частиною довгострокової програми у відповідній сфері.

У конкурсі можуть взяти участь будь-які ініціативні групи Рівного, окрім політичних, релігійних та комерційних. Для цього необхідно заповнити та надіслати компанії аплікаційну форму ПрАТ «РЕНОМЕ» до 30 листопада 2015 року включно. Її можна отримати, звернувшись за тел.: (0362) 69-34-17, 067 909 74 44 (Олена Тинник) або ж написавши на tynnyk@renome.ua.

Нагадаємо, що група компаній «РЕНОМЕ» не вперше надає фінансову допомогу для реалізації ініціатив місцевих громад. Лише у 2014 році за її участі у місті було реалізовано шість ініціатив на суму 48,4 тисячі гривень, а у 2015-му у Рівному з’явився новесенький workout-майданчик та освітній проект «Rivne Skills Hub».

«Ідея створити новий освітній проект у мене виникла доволі давно, років два тому... Але на той час я і гадки не мав, як його можна реалізувати.

Та весною цього року мені підфартило, при чому, двічі. Спочатку зустріти однодумця - Олену Романову, яка запропонувала організувати школу або клуб розвитку особистості. А дещо згодом дізнатися із соцмереж, що «РЕНОМЕ» оголосила конкурс грантів для програми підтримки ініціатив місцевих громад.

Ми без вагань подали аплікаційну форму і після проходження 2-х етапів відбору перемогли у конкурсі грантів.

Так з’явився «Rivne Skills Hub», в рамках якого були проведені блоки «Акторська майстерність» та «Ораторське мистецтво». А лекторами наших майстер-класів стали провідні спеціалісти в своїх галузях. Хоча проект реалізовано на половину, ми вже отримали чимало позитивних відгуків від учасників наших заходів,» − коментує Михайло Марчук, засновник проекту «Rivne Skills Hub».

Більше про ініціативи в дії читай на renome.ua. Не зволікай – реєструйся в конкурсі грантів і нехай твої ідеї працюють!

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.