На Рівненщині розіграють Міжнародний кубок КВН

На Рівненщину завітали дві команди КВН з Німеччини. Гумористи змагатимуться у вмінні жартувати з рівненськими колективами.

 

Це стало можливим завдяки міжнародному проекту «Dialog: Mit Comedy zum Weltfrieden» («Діалог: з гумором для миру»), який реалізовують управління у справах молоді та спорту ОДА, громадські організації «Західно-європейська ліга КВН» та «КВН Рівненщини».

«У жовтні наші команди їздили до Німеччини. В містах Карлсруе та Ратінген пройшли ігри із колективами з Білорусі, Латвії, Естонії та Росії. Рівненська команда «Манхеттен» стала переможцем у своїй грі, а «Молодіжна збірна Рівного» зайняла третє місце», - повідомив на прес-конференції начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Віталій Ліпський.

В свою чергу, керівник ГО «КВН Рівненщини» Юрій Ліпський розповів, що їх організація єдина в Україні, яка співпрацює із Західно-європейською лігою КВН. «Нашою зустріччю ми через гумор хочемо донести до інших дружбу і мир», - додав він.

Представник німецької команди Костянтин Андрєєв висловив сподівання, що після проведення фіналу кубку КВН, міжнародний проект продовжить свою діяльність та дасть можливість молоді країн Європи налагоджувати дружній діалог та спільно проводити такі заходи.

Цієї суботи, 14 листопада, о 19.00 в Палаці культури «Текстильник» відбудеться розіграш Міжнародного кубку КВН.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.