Розслідування смерті 5-річного хлопчика у Рівному контролює прокуратура

Прокуратура міста Рівне здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за ч. 2 ст. 140 КК України за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками, внаслідок чого настала смерть дитини.

Попередньо встановлено, що п’ятирічний хлопчик зі скаргами на біль в животі та високу температуру тіла був доставлений 03.11.2015 до Рівненської обласної дитячої лікарні, де й помер через кілька годин.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводять слідчі Рівненського відділення поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області.

З метою якнайшвидшого, повного та ефективного розслідування обставин та причин смерті дитини призначено групу процесуальних прокурорів. На даний час проводяться слідчі дії.

Зокрема, у ході обшуку в медзакладі вилучено всю медичну документацію, яка необхідна для проведення судових експертиз, допитано потерпілих та ряд свідків. Проводиться гістологічне дослідження. До кримінального провадження долучено матеріали засобів масової інформації.

За результатами проведення всебічного дослідження всіх обставин події буде надано правову оцінку діям лікарів закладу охорони здоров’я, а також інших осіб та прийнято остаточне процесуальне рішення у цій справі.

Стан досудового розслідування у кримінальному провадженні перебуває на особливому контролі прокуратури, повідомляє прес-служба установи.

Коментарі

А потом отмажут и скажут нема складу злочину ... откупляться наші "лІКАРІ" ..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.