На Рівненщині капітальний ремонт багатоповерхівок фінансує ЄС

 У поточному році в місті Дубно розпочато реалізацію спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який передбачає виділення фінансової допомоги на проведення робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків, у яких створено та функціонують об'єднання співвласників. Участь у проекті приймають 11 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Загальна вартість 11 мікропроектів становить 3238,08 тис. грн., у тому числі 1624,04 тис.грн. (50%) складають кошти фонду ЄС/ПРООН, 1452,63 тис.грн. (45%) надає Дубенська міська рада та 161,4 тис. грн. (5%) - кошти співвласників багатоквартирних будинків, які беруть участь у Проекті.

– Станом на 11 листопада від ЄС/ПРООН на розрахункові рахунки ОСББ надійшли грантові кошти в загальній сумі 329,0 тис.грн. Міжнародному менеджеру Проекту МРГ подано документацію для отримання грантових коштів в сумі 1295,1 тис. грн. Окрім того, для проведення робіт в рамках Проекту МРГ, управлінням житлово-комунального господарства Дубенської міської ради перераховано кошти на проведення капітальних ремонтів в загальній сумі 435,79 тис.грн. На даний час завершено роботи з капітального ремонту житлового будинку ОСББ «Вікторія» на вулиці Короленка, 59. Загальна вартість робіт з капремонту конструктивних елементів будинку складає 86260,0 грн., в тому числі кошти фонду ЄС/ПРООН - 43380,0 грн., кошти бюджету міста 38592,0 грн., кошти мешканців будинку - 4288,0 грн. По інших об'єктах роботи тривають, – інформують у Дубенській міській раді.

Повідомляє Рівненська обласна рада.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.