Інтереси рівненських бізнесменів захищатиме бізнес-омбудсмен

Перебуваючи на Рівненщині, бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета зустрівся із підприємцями та представниками бізнес-асоціацій в області.

Основною метою його візиту було ознайомитися із бізнес-кліматом та інвестиційним потенціалом Рівненщини. Також Альгірдас Шемета презентував діловим колам області Раду бізнес-омбудсмена. Цей консультативний орган створений при Кабінеті Міністрів України. Проте не підпорядковується владним структурам і фінансується за кошти донорів – країн Євросоюзу, Канади та США. Основним його завданням є співпраця із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою захисту інтересів підприємців.

«Рада бізнес-омбудсмена працює лише п’ять місяців. За невеликий період до нас звернулося близько півтисячі підприємців. В основному бізнесмени скаржаться на  роботу фіскальних органів та силових структур, мінюсту та інші регуляторні служби. Наше завдання допомогти підприємцям, захистити їхні інтереси. А відтак, покращити умови ведення їхнього бізнесу», - розповів Альгірдас Шемета.

Водночас бізнес-омбудсмен повідомив, що із Рівненської області до Ради звернулося лише два підприємці. В обох випадках їхні звернення стосувалися питання повернення податку на додану вартість.

В свою чергу перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський запевнив Альгірдаса Шемету, що влада на Рівненщині намагається максимально прислуховуватися до бізнесу.

«Є чітка позиція голови ОДА Віталія Чугуннікова – не заважати, а допомагати підприємцям. Адже малий та середній бізнес є донорами надходжень до державного та обласного бюджету. Тому в області намагаються забезпечити максимально комфортні умови для розвитку бізнесу», - зазначив Юрій Приварський.

Насамкінець Альгірдас Шемета повідомив присутніх, що, аби звернутися до Ради бізнес-омбудсмена, не обов’язково їхати у столицю. Адже, поскаржитися до них можна он-лайн. А для цього на веб-сайті Ради бізнес-омбудсмена потрібно зайти у рубрику«Подати скаргу».

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.