Віталій Бойко про загибель дитини в Рівному: «Лікарю-хірургу потрібно змінити фах»

Головний лікар обласної дитячої лікарні Віталій Бойко каже, що наразі немає підстав передчасно робити висновки, доки немає усіх експертиз, але як громадянин та батько вважає, що хірургу, через бездіяльність якого загинув п’ятирічний хлопчик, потрібно змінити лікарський фах.

Сьогодні під час розмови, Віталій Бойко пояснив, про що йдеться в аудіозаписі, який учора набув широкого розголосу і із якого виходить, що лікарі намагаються захистити свого колегу. Головний лікар каже, що лише хотіли правильно, у правовому та етичному полі, сформулювати факти, які уже виявили.

- Я розумію, що як керівник не маю права робити ті чи інші заяви, коли ще йде розслідування правоохоронних органів, - зазначає Віталій Бойко. – Як у громадянина, як у людини, як у батька моя думка така, що цьому лікарю-хірургу потрібно змінити лікарський фах. 

Окрім того, учора завідуючого структурним підрозділом лікаря-хірурга Костянтина Думановського відсторонили від займаної посади на період з’ясування причин смерті п’ятирічного хлопчика. Після цього, хірург одразу пішов на лікарняний.

Коментарі

А мені подобається фраза "...пішов на лікарняний...", це все так просто, здоровому молодому чоловіку "піти" на лікарняний, з цього треба починати!!! Не так просто взяти і піти на лікарняний, ще ж захворіти при цьому потрібно, і що, нікого не дивує той факт, що хтось "відкрив" той лікарняний лист, можливо незаконно, тому що хворобу не можна ж замовити. Звідси породжується корупція, а дійсно хвора людина через день бігатиме в поліклініку, здаватиме безліч непотрібних іноді аналізів, щоб не доведи Господи не побула в ліжку, як належить хворому. Часом під час епідемії грипу навіть заганяють тебе по кабінетах, тому що тобі відкрили лікарняний лист. А тут взяв і пішов, коли йому треба.

Не хочу "каркати"..... Але, якщо в Україні запанує закон, то краще мажорам -лікарям продавати пиріжки. Якщо доброякісні, то багаті плакать не будуть. Не лізьте в життя людини

А скільки таких в Україні, яких татусі й мамусі всупереч волі і бажанню дітей, "впихнули" в медицину, як "доходну" галузь.... А суб"єкт не любить медицину і людей . Ось і трагедія. І ви батьки -автори її. Признайтеся. Є професії, які людина повинна обирати ВИКЛЮЧНО за покликаннням, бо від цього залежить життя і доля людей.

бо на роботу приймають за гроші, або по-сімейному. Комісій з лікарської етики нема в жодному закладі. Лікарі, які не бажають заробити на роботі інфаркт або інсульт, через небайдужість , вступають до лав коновалів. Система прогнила наскрізь, як і вся держава- багато з коментуючих тут чесно платять податки? Небайдужих лікарів одиниці, а репутацію серед колег вони мають, як несповна розуму, бо не хочуть брати участь у загальній вакханалії

вас падлюк у білих халатах всіх четвертовать треба,таким і суда може не буть,,бо у прокуратурі і суді такі самі сидять,народний суд треба

Так відсторонили від посади, чи пішов на лікарняний? Відсторонили оплачувано, демоструючи, щоб піти на лікарняний не обов"язково бути хворим? "...що цьому лікарю-хірургу потрібно змінити лікарський фах" І там убивати? Чи може взагалі потрібно таких горе-лікарів позбавляти медичної прктики.

Може лікарям треба людей лікувати, а не в політику лізти????

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.