У Рівному триває флеш-моб проти тиску на журналістів

У Рівному продовжується флеш-моб працівників медіа-сфери. Так, представники ЗМІ фотографуються з написом "Я— журналіст! Відкривайте за це кримінальне провадження на мене" і викладають знімки у соцмережі. Фото поширюють під хештегом #‎тискнажурналістів. Таку акцію ініціювала журналістка "ZIK" Анна Махно на підтримку колег із "Рівне1". Нагадаємо, 21 жовтня під час зйомок на них напали невідомі. Оператор телеканалу написав заяву в міліцію. За фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів відкрили кримінальне провадження. Водночас невдовзі правоохоронці відкрили ще одне кримінальне провадження - проти телевізійників.

"Якщо пам'ятаєте, на знімальну групу "Рівне1" здійснили напад молодики спортивної статури - душили оператора! Після цього правоохоронці відкрили кримінальне провадження за першкоджання професійній діяльності журналіста. Так от, тепер правоохоронці відкрили паралельно ще одне провадження вже ПРОТИ ТЕЛЕВІЗІЙНИКІВ!!! мовляв, за втручання в особисте життя одного з керівників тих молодиків. Хто з журналістів буде наступним?" - написала у "Фейсбуку" Анна Махно.

Тим часом до флеш-мобу приєднуються журналісти сайту "ВСЕ".

 

"От що за хвороба?! Як тільки стають владою, у них наче розум відбирає і втрачається страх!
Напали на наших колег і їх же хочуть зробити крайніми. Ми всі різні і всі по суті конкуренти між собою. Але захистити нас ми можемо лише самі і разом. Потрібно збиратись і ставити на місце тих, хто має стежити за порядком
", - написав у "Фейсбуку" голова Рівненського відділення Незалежної медіа-профспілки, журналіст сайту "ВСЕ" Олексій Кривошеєв.

 

"Поліцаї замість покарати виних в нападі на журналістів, порушила справу проти самих журналістів. Шах і мат. Янукович тут", - написав журналіст сайту "ВСЕ" Юрій Дюг у "Фейсбуку".

 

Коментарі

Справедливий Ук, я срав тобі врот

скажіть ще, що хтось "тисне" на журналістку телеканалу олігарха Діми Фірташа - Інну Білецьку, яка спершу щодня прославляла Партію регіонів , і Ваську Берташа, і його свору, і генерала -регіонала Олега Сала. А тепер корчить з себе патріотку України, але "пахає" на "Опозиційний блок" , який прославляє той же Інтер. І заграє з "Правим Сектором" . Так про всякий випадок. Подвійні стандарти. Бридко слухати та дивитись на дурні флеш моби, совість би мала чи що

ЗВИЧАЙНО НА РІВЕНЩИНІ ЗАМІСТЬ ПОЛІЦІЇ "ПОЛІЦАЇ". ГАНЬБА!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.