"КВУ": хто з кандидатів у мери Рівного більше рекламувався на телебаченні

Під час передвиборної кампанії в рамках повторних виборів міського голови Рівного Володимир Хомко значно більше «світився» на місцевому телебаченні в маркованій політичній рекламі, ніж його опонент Дмитро Якимець. Хоча в першому турі було навпаки.

Такі результати показав моніторинг маркованої політичної реклами на підтримку кандидатів на посаду міського голови Рівного, який провели фахівці РОГО «Комітет виборців України» в рамках реалізації проекту «Моніторинг фінансування виборчої кампанії на місцевих виборах 2015 року в Україні» за підтримки Ради Європи.

Тож після оголошення результатів першого туру на підтримку Володимира Хомка на місцевому телебаченні було зафіксовано 8297 секунд маркованої політичної реклами. На користь Дмитра Якимця – 1441 секунда.

Нагадаємо, що за результатами моніторингу під час першого туру лідером за сумарною кількістю часу став Дмитро Якимець – 17500 секунд. На другому місці – Олександр Лащук (11229 секунд). Третій – Володимир Хомко (9555 секунд), четвертий – Олексій Бучинський (5217 секунд), п’ятий – Олексій Муляренко (5033 секунди), шостий – Григорій Зарічнюк (156 секунд).

Моніторингу підлягали три телеканали Рівненської області: «Сфера-ТВ», «Рівне 1» та РТБ. Дослідження проводилося в «прайм-тайм», коли розміщення реклами є найбільш дорожчим (з 19:00 до 22:00). До слова, під час другого туру жодної політичної реклами в «прайм-тайм» не було зафіксовано на телеканалі РТБ.

Варто також зазначити, що були зафіксовані і факти трансляції замовних немаркованих матеріалів («джинси») на користь як одного, так і другого кандидата.

Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУ

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.