"Антикорупційний моніторинг" дав настанови новообраному міському голові Рівного

Голосування на виборах ще йде. Переможе Дмитро Якимець чиKhomko Volodymyr – розвиток міста має залежати не від політичних вподобань, а від загальних прозорих правил і концепції. Тому "Антикорупційний моніторинг" підготував декілька настанов для новобраного міського голови, які йому варто зробити в перші три місяці роботи. Про це пише виконавчий директор "АКМ" Юрій Дюг:

1. Оголосити і провести масштабну реорганізацію структур рівненського міськвиконкому та міської ради. З ліквідацією всіх відділів та управлінь та створенням нових. Всі теперішні чиновники мають бути звільнені і до призначення нових переведені в статус в. о. – від заступника мера до секретарки. І директори комунальних підприємств з заступниками також. 
2. Провести почергові відкриті конкурси на всі посади у рівненському міськвиконкому та комунальних підприємств. У конкурсі комісії залучити найавторитетніших представників рівненських громадських організації. 
3. За рахунок скорочення кількості працівників – встановити працівникам міськвиконкому достойну оплату праці. 
4. Оприлюднювати на порталі Рівнеради декларації про доходи відповідно до закону «Про протидію корупції». А також запровадити щорічне обов’язкове декларування витрат усіма чиновникам міськвиконкому.
5. Повність реорганізувати роботу інтернет-порталу Рівнеради. Запровадити сервіс електронних петицій, систему Open city. 
6. Запровадити елетронний документообіг в усіх структурах Рівнеради.
7. Підключитися до системи ІGOV та PROZorro. 
8. Запровадити електронну онлайн звітність інтернет-порталі Рівнеради за рух усіх міських бюджетних коштів.
9. Розпочати розробку електронного кабінету мешканця міста та картки рівнянина. 
10. По всіх публікаціях в пресі про зловживання чиновників в міськвиконкому – направити заяви в прокуратуру та інші правоохоронні органи в рамках підслідності.

Це цілом реальні речі, які роблять вже в інших обласних центра в Україні. Без виконання цих настанов – діяльність міського голови та його підлеглих не можна вважати прозорою та такою, що не порушує антикорупційне законодавство.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.