Новим міським головою Рівного втретє став Володимир Хомко - екзит-пол

У Рівному оголосили результати екзит-полу на повторному голосуванні на виборах міського голови Рівного. Опитування проводили соціологи на замовлення телеканалу «Ритм».  Так, теперішній міський голова Рівного Володимир Хомко на виборах набрав 64,7% голосів виборців. Його конкурент   Дмитро Якимець (ВО "Громадський контроль") набрав 34,3% голосів. Таким чином міським головою вже втретє став Володимир Хомко. 

Опитування проводили на 30 дільницях, де у трьох часових проміжках на кожній опитували по 50 респондентів. Похибка - 3,5 відсотка.

Коментарі

не порівнюй всіх,з собою,абортивний матеріал:))мені глибоко пофуй ,і твій товстий бос-злодюга,і ти-шістка-вафліст,і аферист мітяй палєстінскій:))тому в бюлетені написав,що в сортах гімна не розбираюсь.А ти,при кориті,не захлинись і не подавись,бо жадність фраєра згубила:))

Мабуть прикро усвідомлювати що смоктав у якимця впусту , тепер твій госПіДАР політ труп, а ти безробітний )))
А ми при непоганих посадах )))

мляя,як хамлосмоктуни збудились:))"Хочеться вірити, що дійсно буде команда фахівців і людей, які вміють і знають, як працювати.
P.S у Вас тільки 2-ва роки до нових виборів"-во,дебіл,тіпа хапку мало було 7 років,щоб "дійсно буде команда фахівців і людей, які вміють і знають, як працювати".Фєєрічєскій доблбодятел(-ха):)))Звільни рот від члєна гаспідарника, і вімкни залишок мізків:)).

Помню Кривошеев писав, по його екзіт полах хомко в трійку не попадає)
Чекаємо статтю про фальсифікації і адмін ресурс , криволопка - вперед ₴)), роби те що ти найкраще вмієш - обсирай людей!!!!!

Відверто В.Хомка вітаю з перемогою, Рівняни зробили свій вибір, щиро хочеться вірити, що пан Мер зробить для собі певні висновки, і на кінець наведе лад у своїй команді, і принцип басні Крилова, про Лебедя щуку і рака, у цій каденції буде ліквідована.
Хочеться вірити, що дійсно буде команда фахівців і людей, які вміють і знають, як працювати.
P.S у Вас тільки 2-ва роки до нових виборів – не підведіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, призначайте людей не по політичних і партійних квотах і домовленостях, а по фаховим і людським якостям.

Мабуть жертва автопідпалу писала яка за день до підпала зробила повне КАСКО на автомобіль!!

Рівняни молодці, як же вони люблять коли їх мають за стадо тупих свинів, пан Хома ще хоче закупити в поляків списаних тролейбусів за пару лямчиків з міського бюджету , молодець дядька нічо не скажеш, бандюган сильно тримає ц місто з сраку)

Для всіх мешканців Рівного вигідно щоб був Головою Хомко тому, що він не буде мати часу дрімати коли буде керувати громадським контролем Якимець. В іншому випадку Громадський контроль не буде контролювати Якимця якщо він стане Головою - бо це його структура яку він фінансував.

Рівняни молодці! Не продались за мільйони, а кандидатів оцінили за їх справами, а не за піаром і обпльовуванням опонента! А Діма хай трохи попрацює, а не бігає по дворах контролює!

Рівняни молодці! Не продались за мільйони, а кандидатів оцінили за їх справами, а не за піаром і обпльовуванням опонента!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.