Перше засідання новообраної Рівненської обласної ради відбудеться 18 листопада

Таке рішення прийняла обласна виборча комісія. Законодавство вимагає, що депутатам слід зібратися не пізніше 19-го листопада, пише rtb.rv.ua.

Спершу засідання сесії хотіли призначити на початок тижня, але передумали, врахувавши прохання працівників апарату облради. До початку сесії їм треба прибрати будівельне сміття та огорожу біля приміщення облради, де тривають ремонтні роботи для облаштування нового ЦНАПу. А ще - переналаштувати електронну систему "Рада" з 80-ти на 64-ох депутатів. До слова, наразі обласна виборча комісія зарєструвала лише 63-х депутатів. Досі не визначився де працюватиме Олександр Нестерук, котрого, крім облради, обрали ще й до міської ради Рівного.

Василь Курилас, заступник голови обласної виборчої комісії: "Кожен депутат, відповідно до Закону, після оголошення результатів виборів, має 20 днів на написання заяви. По факту, в нього є ще тижень часу, щоб її написати. * Наразі саме по ньому рішення не прийняте і комісія змушена буде після отримання заяви зібратися і прийняти рішення щодо його реєстрації." 

Наталія Загиней, голова обласної виборчої комісії: "Обласна виборча комісія відкриває сесію, розпочинається зачитування результативного протоколу про обрання депутатами до обласної ради, потім відбувається процедура вручення представницьких мандатів для наших новообраних депутатів." 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.